RÜYADA IŞIK GÖRMEK

Rüyada ışık görmenin anlamı, nur olarak tabir edilir. Rüya sahibinin içinde bulunduğu birçok sıkıntıdan arınacağına ve refaha kavuşacağına delalet eder. Rüya sahibi için gelecek günlerin ferah, sağlıklı, güzel, huzurlu, mutlu ve aydınlık olacaktır. Kişi kurtuluşa erer, çektiği tüm çile ve zahmetten kurtulur. Böylece dertlerini geçmişte bırakır ve gelecek günlerin tadını doyasıya çıkarır. Rüyada görülen ışık, her türlü sıkıntıdan kurtulmaya ve çıkılmaz gözüyle bakılan her işten hayırlısıyla gün yüzüne çıkmaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hayırlısıyla tüm duaları kabul olur. Rüyada yanan ışık, her konuda yaşanacak olan üstün başarıyı temsil ettiği gibi, ışığın sönmesi de tam tersi olarak yorumlanır. Yani yanan ışıkların söndüğünü görürseniz, sıkıntılı dönemden geçeceğinize rivayet eder. Kısaca rüyada görülen ışık; uğurdur, şifadır, hayırlara vesile olur ve yapılan tüm duaların kabulü manasına gelir.

Rüyada Işık Görmenin Anlamları

Rüyada Işık Yakmak

Rüyayı gören kişi hayırlısıyla muradına erer. Bilindiği üzere yakılan ışık etrafı aydınlatır. Rüyası da aynı şekildedir. Işık yakmak, aydınlığı temsil eder. Bu da güzel ve sağlıklı günlerin habercisidir. Kişi çok sevineceği bir olay yaşar ve hayatının rotasını bu şekilde çizerek düzene koyar. Aynı zamanda rüyada yakılan ışık, helal para ve helal yollardan elde edilen mülke delalet eder.

Rüyada Işık Kapatmak

Rüyanızda yanan ışıkların söndüğünü ya da kapandığını görürseniz, olmasını istediğiniz bir hayalinizin gerçekleşmesinin biraz zaman alacağına yorumlanır. Ancak rüyanızı hayra yorun ve olumsuz düşüncelere kapılmadan yorumlamaya çalışın. Birde rüyanızı tek bir nesne üzerinde değilde, rüyanın anlamı doğru yorumlanabilmesi için bir bütün olarak değerlendirin.

Rüyada Loş Işık Görmek

Yaşayacak olduğunuz mutluluk ve hayırlı günlerin kısmen olacağına delalet eder. Geçim sıkıntısının az da olsa rahatlayacağına ve bu sebeple birazcıkta olsa rahatlamaya yorumlanır.

Rüyada Gece Işık Görmek

Rüyasında gecenin ortasında ışık gören kişi, çok vakit kaybetmeden içinde bulunduğu zor zamanlarından kurtularak refaha kavuşur. Sağlık problemleriniz var ise, kısa sürede şifa bularak eski sağlıklı günlerinize geri döneceğinize tabir edilir. Suçluysa aklanır. Çocuğu olmuyorsa, çocuğu olur. Kısaca bu görülen rüya herkese hayrı dokunacak olan hayırlı rüyalardan birisidir. Ancak bilinmesi gerekir ki, böyle rüyalar herkese nasip olmaz. Bu sebeple anlatacağınız kişi ya da kişilere dikkat edin. Hayra yoracak ve kıskanıp, fesatlanmayacak olanlarla rüyanızın anlamına bakarak yorumlayın.


Rüya Yorumları;

 1. Ibo dedi ki:

  Evimde esimle gece vakti isiklari yakmaya calidiyoruz ev kendi evim degil daha once gormedim ama kendi evimmis bazi bikac isigi yakabiliyoruz oldugumuz alandaki diger isiklar yanmiyor ben biliyorum izin vermediklerini aslinda neyse esimi odaya goturup oturuyoruz isigi yanan ben besmele getiriyorum esimdende getirmesini istiyorum getirmiyor o korkudan agliyo gibiydi odamizin isigida sonuyo ve esim bogulmaya basliyo dili disari cikiyor bitiyor ne anlama geliyor

 2. NAİME dedi ki:

  RÜYAMDA AMCAMLARININ BALKONUNDA HEP BİRLİKTE KARANLIK ORTAMDA IŞIK YANIK OLARAK BİR MASA ETRAFINDA (ÜSTÜNDE YİYECEKLER OLAN )TOPLANMIŞ OLARAK GÖRÜYORUM

 3. Ravza dedi ki:

  Merhaba
  Rüyamda iş yerindeyim bi anda karanlık oluyor her yer fakat benim bir kısım ışık var birde küs olduğum esnaf arkadaşın ışıkları var diğer her yer karanlıktır rüyamda dükkanda bebek vardı uyuyordu ve binadan bir abi gelerek sen nie kestin elektrik die üzgündü tabirlermisiniz inanıyorum güzel şeyler e işarettir

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.