RÜYADA HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLAMAK

Rüyada hüngür hüngür ağlamak, genellikle iyi şekilde tabir edilmez. Rüyasında bağıra çağıra, yakasını yırtarak ağladığını görmek dünya hayatında bir musibetle karşılaşmaya veya kişinin yaşayacağı bazı sıkıntılara işaret eder. Rüyada hüngür hüngür ağlayan kimse, bazı alimlere göre ise dünya hayatında sevinir ve mutlu olur demektir. Bu rüya istek ve arzularına kavuşmaya ve bu dünyanın nimetlerinden ve zevklerinden yararlanmaya işaret eder. Rüyada sessizce ağlamak ise rahmetin, mağfiretin ve bereketin sembolüdür. Rüyada sessizce ağlayan ve gözyaşlarının yanaklarından aktığını gören kişi, tüm sıkıntı ve üzüntülerinden kurtularak feraha kavuşur demektir. Rüyada dünya sıkıntıları için ağlamak hayra yorumlanmaz. Ahireti hatırlayarak veya Allah rızası için ağladığını görmek ise büyük bir menfaat elde etmeye ve mutlu olup sevinmeye işaret eder.

Rüyada Hüngür Hüngür Ağlamanın Anlamları

Rüyada ağlamak, rüya sahibinin ne için ağladığına bağlı olarak yorumlanır. Makbul olan Allah rızası için ağlamaktır. Bu şekilde ağladığını gören ve ağlarken sesini yükseltmeyen kişi birçok menfaat elde eder ve hayra ulaşır demektir. Rüyada dünyevi üzüntüler için ağlama ise iyiye yorumlanmaz. Bu rüya dünyada da sıkıntı yaşayıp ağlamaya veya bir takım belalara maruz kalmaya işaret eder. Rüyada ağladıktan sonra gülmek iyi şekilde tabir edilmez. Bu rüya hastalık anlamına gelir ve gören kişinin ecelinin yaklaştığına işaret eder. Günahlarından dolayı ağlayan kişi bağışlanır. Bedenindeki bir ağrı veya acı yüzünden ağlamak ise yine hayırlı şekilde tabir edilmez.

Rüyada ölü üstüne ağlamak, gören kişinin feryat etmesine veya dünyevi rahatsızlıklara tutulmasına işaret eder. Ölü üstüne bağırarak ağlamak iyi şekilde tabir edilmez. Bu rüya gören kişinin boş işler peşinde olduğunun ve boş hayaller kurduğunun bir göstergesidir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com