RÜYADA HALI SİLMEK

Rüyada halı silmek, gören kişinin arasının açık olduğu, küskünlük yaşadığı akraba çevresi ile yüzleşmek zorunda kalacağına işaret etmektedir. Rüya sahibi kişi ile yakın çevresi arasında istenmeyen tartışmaların meydana geleceğine, kopuş ve ayrılıkların yaşanacağına işaret eder. Bu rüya, gören kişi için zor bir dönemi nitelemektedir. Kişiyi manevi olarak yıpratacağına yorumlanır. Görülen bu rüya istenmeyen ama yaşanacak olan kavgalara, kötü sözler işitmeye, görmek istenmeyen kişiler ile aynı ortamda bulunma zorunluluğuna tabir edilmektedir. Bazen de kişinin yaşadıkları sonucu acı tecrübeler sahibi olacağına, tanıdığı yeni kişiler ile her zaman mesafeli olacağına yorumlanır. Aynı zamanda ruhsal anlamda sıkıntı içinde olunan bir dönemde arkadaşlardan destek almaya, sorumlulukların azalarak kişinin yaşadığı uhrevi sıkıntıyı atlatacağına tabir edilir.

Rüyada Halı Silmenin Anlamları

Rüyada temiz halı silmek, gören kişinin gereksiz yere başını sıkıntıya sokacağına işaret eder. Hane içindeki huzuru kaçıracak işler içine girmesine tabir edilir. Aynı zamanda ele geçen fırsatın boşa harcanmasına, ufak sıkıntıları büyüterek, yakın çevre ile sorunlar yaşamaya tabir edilir.

Rüyada kirli halı silmek, gören kişinin günlük hayatı veya iş hayatında üzerine atılan iftiradan aklanmasına ve  temize çıkmasına işaret eder. Rüya sahibinin kendisine haksızlık eden, dedikodusunu yapan kişiler ile yüzleşmesine, yalanlarını ortaya çıkarmaya tabir edilir. Bazen de kişinin geçmişteki kötü huy ve alışkanlıklarına sünger çekeceğine, kendisi ve ailesi adına temiz bir sayfa açacağına yorumlanır.

Rüyada başkasının halı sildiğini görmek, tanıdık yada yeni tanışılan birinden görülecek olan vefaya, zor anında kişiye uzatılacak ele yorumlanır. Bu kişinin iş veya sosyal yaşam dair rüya sahibini sıkıntı içinde bırakan bir sorunu gidereceği olarak da tabir edilmektedir.

Rüyada kırmızı halı silmek, gören kişi için başkasının hakkına riayet etmemeye, alın teri ile kazanıp geçimin sağlandığına işaret eder. Görülen bu rüya izlenilen yolun doğruluğuna, gösterilen çaba ve emeklerin karşılığının alınacağına tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com