RÜYADA HALI SÜPÜRMEK

Rüyada halı süpürmek, rüya sahibinin bir arkadaşı veya bir akrabası ile karşılıklı konuşarak, deyim yerindeyse eteklerindeki tüm taşları dökmeleri anlamına gelmektedir. Kişiyi rahatsız eden konuların gündeme geleceğine, eski defterlerin yeniden açılacağına ve bazı kimselerle yapılacak tartışmaların ilişkileri kopma noktasına getireceğine işaret eder. Rüyada halı süpürmek gerginliklerin ve sorunların biteceğine, yepyeni bir geleceğin kapılarının aralanacağına, yaşanan günler sıkıntılı olsa da, sonrasının kişi için aydınlık olacağına tabir edilir. Evindeki halıyı süpüren kimselerin ailevi sorunları sona erer ve mal, miras gibi konularda uzlaşmaya varılır. Olumsuz olduğu düşünülen olayların şaşırtıcı derecede iyi sonlanacağına, maddi konularda dikkatli davranan rüya sahibinin zenginleşerek daha refah bir hayat süreceğine işaret eder. Şans oyunlarında para kazanmak, haneye beklenmedik bir mal girişi gibi anlamlara da gelen rüya kişinin iç dünyasındaki gelişmeleri, psikolojik olarak güçleneceğine de haber verir.

Rüyada Halı Süpürmenin Anlamları

Rüyada kirli halı süpürmek, kendisinden mal veya para çalan birini yakalamak, bir hırsızlığı ortaya çıkarmak, emeğini çalan kimselerin oyunlarını bozmak anlamlarına gelmektedir. Rüya sahibinin önemli bir değişim geçireceğine, bu değişime de yaşayacağı bir olumsuzluğun neden olacağına işaret eder. Kirli halıyı süpürmek geçmişi tamamen unutarak ve problemleri çözerek yeni bir sayfa açılacak olmaya, kendisini verilen nasihatleri göz önünde bulunduran rüya sahibinin yalancı, ikiyüzlü, çıkarcı kimseleri yaşamından uzak tutacağına tabir eder.

Rüyada halı silmek, temiz bir halıyı silmek güzel, ferah haberler almak, gelecekle ilgili planlar yapmak ve işte başarı yakalamak anlamlarındadır. Kirli halı sildiğini görmek ise gelecek üzücü bir habere, kişiyi strese sokan ortağa, iş yerinde beklenmedik olumsuzluklara yorumlanır. Aynı zamanda var olan sorunların giderilmesi için çareler arandığına ve bu süreçte şansın da kişiden yana olacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com