RÜYADA HAMİLE BİR KADIN GÖRMEK

Rüyada hamile bir kadın görmek, görülen kadın tanıdık birisi ise, o kişinin yakında bir çocuk sahibi olmasına veya kısmetinin çıkmasına işaret eder. Özellikle bekar bayanlar için böyle bir rüya genellikle nikaha yorumlanır. Bazen de bu rüya o kadından rüya sahibine ulaşacak bir hayra, onun yardımlarıyla yaşanan sıkıntılardan kurtulup feraha ermeye işaret etmektedir. Rüyada hamile bir kadının doğum yapmasını sağlamak, rüya sahibinin sayenizde bazı insanların menfaat sağlayacağına ve yine kişinin elinden bir kimseye ulaşacak güzelliklere yorumlanır. Rüyada hamile bir kadının çocuk düşürdüğünü görmek, yakın zamanda ulaşacak kötü bir habere işaret eder. Rüyasında hamile bir kadının erkek çocuğu doğurması müjdeli havadislere, kişinin işinin gücünün rast gitmesine; kız çocuğu doğurduğunu görmek ise alınacak güzel bir habere işaret etmektedir.

Rüyada Hamile Bir Kadın Görmenin Anlamları

Rüyasında hamile bir kadınla karşılaşmak, sohbet eden, konuşan veya onunla birlikte bir şeyler yapan kişi, kalabalık bir toplantıda, düğün, nişan gibi bir organizasyonda yer alır demektir. Kendi kardeşinin hamile olduğunu görmek aile huzuruna ve gören kişinin başına gelecek talihli olaylara yorumlanırken, kızının hamile olduğunu görmek ise eğer evlenme çağındaysa kısmetinin açılmasına, evlenme çağında değilse, büyüdüğü zaman zengin ve görgülü bir aileye gelin gitmesine işaret eder.

Rüyada hamile birinin ölmesi, tanıdığı bir kadının hamile olduğunu ve doğum sırasında öldüğünü görmek, o kişinin büyük bir mirasa konmasına, uzun ömürlü olmasına, arzu ve isteklerine kavuşmasına işaret eder. Hamile bir kadının ölmesi, rüya sahibini bekleyen güzel havadislerin ve mutlulukların habercisidir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com