RÜYADA HALI SİLKELEMEK

Rüyada halı silkelemek, gören kişinin aşk hayatının genel olarak iyi bir çizgide devam edeceğine, etrafındaki kişilerin edepli ve görgülü kimseler olacağına ve aynı zamanda kişinin isteklerinin Allah katında karşılık bulacağına işaret eder. Rüya sahibi için yaşadığı dertlerden kurtulmak ve hane içinde refaha kavuşmak olarak da yorumlanan bu rüya aynı zamanda rüyayı gören kişi bekar ise iyi bir kısmetle karşılaşacağına da yorumlanır. Rüya sahibinin çektiği türlü sıkıntılara rağmen hak ettiği hayata ve üne kavuşacağına da tabir edilir.

Rüyada Halı Silkelemenin Anlamları

Rüyada halı temizlemek, gören kişi genel olarak verdiği sözlerin hepsini yerine getirir ve etrafında bulunan cömert bir memur tarafından yardım görür demektir. Halı temizlediğini gören kişi mal ve mülk açısından şanslı olur ve kazancını artıracağı yeni işler içine girer. Ömrü boyunca sevdiği ve önem verdiği kişilerle beraber yaşar demektir. Olumsuz anlamda ise, kişinin içinden çıkması son derece güç durumlara gireceğine ve işlerin kötü gitmesi ile beraber sağlığının da bozulmasıyla başkalarının yardımına muhtaç hale geleceğinin de işaretçisidir.

Rüyada halı yıkamak, zengin bir hayata sahip olmaya ve her türlü sıkıntıdan uzak, refah içinde, mutlu bir ömür sürmeye işaret eder. Rüyada halı yıkayan kişi, hastalık sahibi ise, şifa bularak en kısa sürede iyileşir demektir.  Güzel ve şanslı bir baht sahibi olmak ve etrafta imrenilecek, parmakla gösterilecek başarılara sahip bir kimse olarak anılacağına da yorumlanmaktadır. Eskiye oranla çok daha fazla bir kazanç sağlanacağına da işaret eder.

Rüyada halı silmek, gören kişi zengin bir hayata kavuşur ve halledemediği işleri kolay bir şekilde, yardım almadan çözüme kavuşturur demektir. Aynı zamanda yakın arkadaşlarının da zengin ve cömert kimseler olduğuna işaret eder. Rüyada halı silmek genel anlamıyla olumlu olduğundan kişinin hayatındaki pek çok konuda sıkıntısız ve hayırlı işlerle dolu bir yaşam geçireceği anlamına da gelmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com