RÜYADA HORTUM GÖRMEK

Rüyada hortum görmek şans ve kısmet olarak değerlendirilir. Rüyasında hortum gören kişi yakın zamanda yoğun bir iş temposuna girerek işlerindeki artış sayesinde bol kazanç elde edecektir. Rüyada hortum gören kişi çok şanslı bir döneme giriyor demektir. Rüya sahibi uzun bir süre yükselen bir iş grafiği sağlayarak terfi edecek, bu sayede hem maaşı hem de yetkisi ve makamı artacaktır. Bu rüya aynı zamanda kişinin hiç ummadığı bir anda bir yerden menfaat elde etmesi şeklinde de yorumlanır. Rüyada hortum görmek rüya sahibinin neşelenmesini ve çok mutlu olmasını sağlayacak haberler duyması ya da böyle olaylar yaşaması anlamına gelir. Bazı rüya tabirlerine göreyse hortum büyük bir doğal afet şeklinde yorumlanır.

Rüyada Hortum Görmenin Anlamları

Rüyada hortumla bahçe sulamak, gören kişinin yaşayacağı geçim zorluğuna işaret eder.

Rüyada hortum ve su görmek, hortumun içinde su olması yani hortum ile suyun bir arada görülmesi rüya sahibinin iş hayatında atacağı doğru ve temkinli adımlara işaret eder. Hortumun kurumuş olması yani içinde su olmaması ise ticaret hayatındaki kayıplara tabir edilir.

Rüyada hortumdan su aktığını görmek, gören kişinin ya büyük bir projeyi alacak olmasına ya da kendisi için çok kazançlı olacak bir ihaleyi kazanacağına işaret eder.

Rüyada hortum felaketi görmek, gören kişinin güvende olmadığına, bazı belalı ya da tehlikeli olaylarla karşılaşacağına ya da hayatında meydana gelecek olan gerek maddi gerekse manevi kayıplar sebebi ile üzüntülü günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada hortum çıktığını görmek, gören kişinin hayatının karışacağına ve bazı olumsuz olaylar yaşanacağına işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Anonim dedi ki:

    Rüyada balkonda bakıp hortumdan korkmak ne anlama gelir

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com