RÜYADA EVSİZ KALMAK

Rüyada evsiz kalmak, alışılan hayattan yoksun kalmak, zengin ise fakirleşmek anlamına gelmektedir. Borçların çoğalacağı bir döneme girildiğinin habercisi olan rüya, dikkat edilmemesi halinde var olan maddi koşulların kişinin rutin hayatını sürdürebilmek için gerekli şartları temin etmesine yetmeyeceğini bildirir. Ailevi bağların çok zayıflayacağına, kişiler arası iletişimde tıkanmalar meydana geleceğine, kişinin eşiyle bile anlaşamayacak duruma gelmesinden dolayı moralinin bozulacağına, kendisini kimseye ifade edemediği gibi, sorunlarını tek başına çözmek zorunda kalacağına işaret eder. Rüya sahibinin en iyi dostlarının bile bu zor günlerde yalnız bırakacağını, yardım istenilen kişilerin yüz çevireceğini tabir eder. Rüya olumsuz olsa da, kişi için büyük bir deneyimin kapıda olduğuna, dünya malına güvenmek yerine, maneviyata ağırlık vermek gerektiğini öğreneceğini ve dostlarıyla düşmanlarını fark edeceğine işaret eder.

Rüyada Evsiz Kalmanın Anlamları

Rüyada evden atılmak, bekar bir kişinin babası tarafından evden atıldığını görmesi aile içinde yaşayacağı çatışmalara, fevri isteklerine karşı gelineceğine ve burnunun dikine gitmesi halinde büyük bir kavgaya tutuşacağına işaret eder. Evli bir erkeğin evden atıldığını görmesi eşinin ilgisizliğine ve hoyratlığına yorumlanır. Evli bir kadın için eşinin gözünün dışarıda olduğuna, başka kişilerle görüştüğüne ve evliliklerinde sancılı bir döneme girildiğine işaret eder.

Rüyada evsiz ve işsiz kalmak, problemlerle, iç sıkıntılarıyla geçen bir sürecin habercisidir. Rızkında eksilme olmasıyla kişinin ekonomik bir darboğaza gireceğine, alacağı borçları vaktinde ödeyemediği için arkadaş çevresiyle de arasının bozulacağına, aşırı agresif bir hale gelmesinden dolayı iş ortamında da sorunlar yaşayacağına yorumlanır. Aile desteği görmeden, tek başına kalmak ve başının çaresine bakmak zorunda olunduğunun işaretçisidir.

Rüya Yorumları;

  1. Anonim dedi ki:

    ölmüş annemle tartıştık annem biri evden kovdu evsiz aldı

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com