RÜYADA ELİNDEN TUTMAK

Rüyada elinden tutmak, gören kişinin sevdiği insanlara önemli yardımlarda bulunmasına ve başkalarının derdini de en az kendi derdi gibi önemseyerek, elinden geleni yapmaya çalıştığına işaret eder. Allah rızasına uygun şekilde davranıldığına ve yaşandığına, sevap işlemek konusunda cömert olunduğuna, inancını kalpten gelen bir şekilde yaşadığına tabir edildiği gibi, kişinin günahlardan uzak bir hayat sürmek için çaba gösterdiğine, güçsüzlere ve ihtiyaç sahiplerine yardım edip her zaman hayır duaları aldığına da işaret eder.

Rüyada Elinden Tutmanın Anlamları

Rüyada tanıdığı birinin elinden tutmak, aile üyelerinden birinin elinden tutmak, gerçek hayatta da o kişinin bir sıkıntısını gidermesi konusunda destek olmaya işaret eder. Hasta bir yakının elinden tutmak o kişinin sağlığına kavuşması için her türlü çabanın gösterileceğine, sevilen birinin elinden tutmak o kişinin evlenmesine, yuva kurmasına yardımcı olunacağına tabir edilmektedir. Eşinin elinden tuttuğunu görmek ömür boyu sürecek mutlu bir aile hayatına, çocuğunun elinden tutmak ise onun geleceğini şimdiden hazırlamak için çaba harcamaya, birikim yapmaya ve doğru yatırımlar ile maddi olanakların daha iyi hale getirileceğine de işaret etmektedir.

Rüyada tanımadığı birinin elinden tutmak, gören kişi için yabancılık çekme sorunu yaşanacağına işaret eden rüya, genellikle kişilerin kendi çevrelerinden uzakta bir çalışma hayatına sahip olacaklarına ve buranın yaşam kurallarına geç adapte olacaklarına tabir edilir. Rüya sahibinin yufka yüreği sebebi ile zaman zaman kandırılabileceğine, maddi anlamda dolandırıcıların eline düşebileceğine de işaret eden rüya, saflıkla iyi niyetin birbirine karıştırılmaması gerektiği konusunda kişiye bir uyarı niteliğindedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com