RÜYADA EKMEK KIRINTISI GÖRMEK

Rüyada ekmek kırıntısı görmek, başka kişilere ait olan mallardan faydalanmaya ve menfaat elde etmeye işaret eder. Rüyada ekmek kırıntısı yiyen bir kişi az ama devamlı bir geçim yolu bulur demektir. Ekmek kırıntısını kuşlara attığını görmek, az olmasına rağmen makbul sadaka vermeye, kişinin insanlara kendi kazancı doğrultusunda yardım etmesine tabir edilir. Rüyada ekmek kırıntılarının yere dökülmesi, müsriflik yapmaya, rüya sahibinin kazancını yanlış yollarda kullanmasına ve yapacağı bazı yanlışlara da yorumlanır. Rüyada ekmek kırıntısı görmek, iyi şekilde tabir edilmez. Rüyayı gören kişinin çok sevdiği ve güvendiği kişilerin kendisini hayal kırıklığına uğratacağına, güvenini sarsacağına ve kendisini çok üzeceğine işaret eder.

Rüyada Ekmek Kırıntısı Görmenin Anlamları

Rüyada ekmek kesmek, kararlı olmaya, iyi ve hayırlı işlere girişmeye, hayatı ve işleri yoluna koymaya, kurulu bir düzen elde etmeye, başarılı ve mutlu olmaya, hayallere yaklaşmaya ve ideallerini yerine getirmeye işaret eder. Rüya sahibinin atılımlarının ve girişimlerinin istediği gibi sonuç vereceğine, kısmetinin ve şansının sadece bir dönem için değil hayatının sonuna kadar açık olacağına tabir edilir.

Rüyada sıcak ekmek görmek, zenginlik olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin kazancının çoğalacağına, borçlarının sona ereceğine ve maddi anlamda daha önce hiç olmadığı kadar rahat olacağına ve elinin bolluğa kavuşacağına işaret eder.

Rüyada ekmek yemek, iki şekilde tabir edilir. Bir kişi rüyasında taze ve yumuşak ekmek yediğini görürse o kişinin işleri açılacak, hayatına bolluk ve bereket gelecek, gelirinde de önemli artış olacak demektir. Rüyada bayat ve sert ekmek yemek de yokluğa, sıkıntıya ve derde düşmeye işaret etmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com