RÜYADA EL UZATMAK

Rüyada el uzatmak, gören kişinin çok yardımsever olduğuna ve çevresindeki herkesin sorunlarıyla yakından ilgilendiğine, her muhtaç kişinin yardımına koştuğuna ve elindeki maddi olanakları sonuna kadar kullandığına işaret etmektedir. El uzattığını gören kişiler verdikçe alırlar. İslami açıdan işlediği sevaplarla makbul biri olan rüya sahibinin aldığı dualar sayesinde ayağının dahi tökezlemeyeceğine, her işinde iyilikle karşılaşacağına ve hastalık çekmeden, yaşlılığında da rahat edeceğine tabir edilir. İlim, irfan sahibi, hayat görüşleri ve dini bilgisi ile herkesin hayranlığını, saygısını kazanmış bir kimseden alınan yardımlar ve o kişiye danışarak hareket etmek suretiyle başarıya ulaşmak anlamına da gelir. El uzatmak, rüya sahibinin yakın çevresinden dara düşen birinin kendisinden yardım isteyeceğine de yorumlanır.

Rüyada El Uzatmanın Anlamları

Rüyada düşen birine el uzatmak, çok makbul ve çok hayırlı bir rüyadır. Allah bu rüyayı gören kişileri darda ve zorda bırakmaz. Her zaman şansları yaver gider ve iyilik yaptıkça iyilik bulurlar anlamlarına gelmektedir. Rüya sahibinden istenen bir yardıma cevap verilmesine, ihtiyacı olan bir kimseye sorununu çözerek yardım etmek ve o kimsenin yüzünü güldürmek suretiyle manevi tatmin yaşamaya işaret etmektedir.  Düşen birine el uzattığını gören kişinin ailesinden biri hastalanır ancak kısa sürede iyileşerek eski sağlığına kavuşur şeklinde yorumlanır. Kötülüklerin uzun sürmeyeceğine işarettir.

Rüyada yaşlı birine el uzatmak, gören kişinin anne ve babasının hayattaki tüm isteklerini yerine getirmek için uğraşacağına, onların mutluluğu için kendisini adayacağına ve hiçbir pişmanlık duymadan, saygılı, iyi kalpli bir evlat olarak yaşayacağına işaret eder. Büyük sevaplar kazanmak anlamına gelen bu rüya kişinin dara düştüğü anlarda yakınlarından göreceği yardımlar sayesinde hiç bunalmadan sorunlarından kurtulacağını işaret eder.

Rüyada el tutmak, gören kişinin iş hayatında uzun zamandan beri çok sıkıntılı ve zor dönemler yaşadığına, içinde bulunduğu zor durumdan kurtulmak, uğradığı zararı ortadan kaldırmak ve işlerinin eski haline dönmesini sağlamak için çok büyük bir çaba harcayacağına ve bu çaba sayesinde çok büyük gelişmeler yaşayacağına ve iş hayatında hareketlenmelerin başlayacağına işaret eder. Aynı zamanda, iş hayatında ya da sosyal hayatında yaşanan bir sorundan dolayı çıkan bir tartışmada haklı olan tarafa destek verileceğine ve bu sayede insanların takdirinin kazanılacağına işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Umut dedi ki:

    Rüyamda beyaz bir şekilde tanrıyı gördüm yüzü gözükmüyordu yoktu ona tam elimi uzatıp dokunacaktım ki sanki bütün her yer çığlık attı ve uyandım anlamı nedir

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com