RÜYADA EVLİYA GÖRMEK

Rüyada evliya görmek, rüya sahibinin Allah tarafından hayırların en büyüğü ve en güzeli ile ödüllendirilmesine işaret eder. Rüya sahibi güzel ahlaklı, dinine bağlı, hayır yapmayı unutmayan, sadece dünya hayatı için değil ahiret hayatı için de yaşayan, yardımsever, merhametli, imanlı ve yüce kişi demektir. Onun gittiği her yerde kendisi için hayır ve lütuf vardır. Rüyayı gören kişinin kısmeti ve lokması hiç yarım kalmaz, eli darlığa düşmez, çetin ve illet hastalıklar yaşamaz, hayır duaları eksik olmaz şeklinde tabir edilir. Rüyada evliya görmek gönlü Allah aşkı ile dolu, iman sahibi bir kişiye işaret eder. Rüya sahibi hak yolunda en hayırlı işleri yapan, yalana dolana, hırsızlığa, yolsuzluğa karışmayan ve haramdan sakınan kişidir şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Evliya Görmenin Anlamları

Rüyada Evliya olmak, gerçek bir mümin gibi yaşamayı seçmek anlamına gelmektedir. Rüyasında evliya olduğunu gören kişi, kendini yüce gönüllü bir mümin olmaya adamış ve diyanete atılmıştır demektir. Hayattaki asıl amaçlarından biri Allah yolunda doğru bir din adamı olup, insanları dinde güzelleştirmeye işaret eder.

Rüyada Evliya Çelebiyi görmek, büyük bir iyilik görmeye işaret eder. Rüya sahibinin iyi niyetlerle ettiği tüm dualarının kabul olacağına ve temiz kalpliliği sayesinde hidayete ereceğine ve hayırların en güzelini bulacağına işaret eder.

Rüyada Evliya sesi duymak, rüya sahibini çok mutlu edecek ve bundan sonrası için hayatının cennet gibi olacağını müjdeleyecek bir haber almasına yorumlanır.

Rüyada Evliya ile namaz kılmak, dini inancın gücüne ve daimi olmasına işaret eder. Rüya sahibi hiç bir şartta dinini ve inancını yaşamaktan vazgeçmeyecek ve Allah yolundan uzaklaşmayacaktır demektir. Aynı zamanda rüya sahibi için hayatta kolaylık, kazançta bolluk, bedende ve ruhta sağlık anlamına gelmektedir.

Rüyada Evliya türbesi görmek, adak anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin çok istediği bir şeyin gerçekleşmesi şartı ile Allah’a verdiği adak sözünü yerine getirmesi anlamına gelir çünkü duası kabul olacak ve isteği yerine gelecek demektir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com