RÜYADA EVLİLİK CÜZDANI GÖRMEK

Rüyada evlilik cüzdanı görmek, nikah gibi bir organizasyona, aile hayatına ve kurulacak olan yuvalara işaret eder. Bekar bir kişinin kendi evlilik cüzdanını görmesi yakın bir zamanda evleneceğine ve güzel bir yuva kuracağına işaret eder. Evli kişiler için bu rüya sağlam bir aile birliğine, birbirini seven eşlere ve huzurlu bir ömre delalettir. Rüyada evlilik cüzdanının yandığını gören kişi istediği kişi ile evlenemez veya beklentileri karşılanmaz demektir. Evlilik cüzdanını kaybetmek kısa süreli aile huzursuzluklarına veya rüya sahibinin akrabalarıyla arasının açılmasına işaret eder. Evlilik cüzdanının başkasına ait olduğunu görmek ise yakında gören kişinin çevresinde bekar olan bir kişinin evleneceğine veya nişanlanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Evlilik Cüzdanı Görmenin Anlamları

Rüyada evlilik cüzdanını yırtmak, rüya sahibi eğer evli ise eşi ile arasında birtakım sorunlar çıkar veya bu rüya gören kişinin evliliğinde kendisini rahatsız eden birtakım olayların gerçekleşmesine işaret eder. Rüyada evlilik cüzdanını yırtıp atmak, evlenmekten vazgeçmeye veya rüya sahibinin sevgilisinden ayrılmasına da yorumlanmaktadır. Rüyada evlilik cüzdanının kaybolması da yine ailevi sorunlara işaret eder.

Rüyada evlendirme memuru görmek, gören kişi yeni bir ev alır veya önemli bir işe girişir demektir. Bu rüya hayırlı bir haber almaya veya herhangi bir müjdeye de yorumlanmaktadır. Evlendirme memuru, insanların yuvasını yapan veya onlara yardım eden iyi niyetli bir kişiye işaret eder. Böyle bir rüya görmek hem evliler hem de bekarlar için hayırlıdır. Bu rüya bazen de yalnız kişiler için bir sevgili bulmaya veya yakında bir aşk macerasının içinde yer almaya işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com