RÜYADA ETEK GÖRMEK

Rüyada etek görmek, gören kişi bir kadın ise eteği nasıl gördüğüne bakılarak kısmet bulacağı ya da kısmetini kaybedeceği şeklinde yorumlanır. Rüyada etek gören kişi bir erkek ise eteği nasıl gördüğü pek önemli olmamakla birlikte, genelde kötü yorumlanır. Bir kadın rüyasında yeni ve güzel bir etek gördüyse yakın zamanda bir kısmet bulacağına, eski ve döküntü bir etek gördüyse yakın zamanda sevdiğinin kalbindeki yerinin kalmayacağına ve onu kaybedeceğine, dar ve kısa bir etek görmek de bir erkek tarafından gelecek kötü bir eyleme işaret eder. Eğer rüyada görülen etek lekeli ise bir konuda zan altında kalınacağına, rüya sahibine yöneltilen suçlamaların olacağına, davalıksa mahkemeyi kaybedeceğine işaret eder. Bir erkek rüyasında eski bir etek görüyorsa bir ya da daha fazla konuda ümitsizliğe kapılacağına, temiz ve yeni bir etek görüyorsa haksız yoldan kazanılacak paraya, elinize haram olarak geçecek mala işaret eder. Rüyada görülen eteğin eski veya yeniliğine dikkat etmeyen erkek için, bir kadın tarafından başına açılacak büyük belaya işaret etmektedir.

Rüyada Etek Görmenin Anlamları

Rüyada etek almak, gören kişinin bir kısmet bulup evleneceğine işaret eder. Rüyada satın alınan etek uzunsa uzun bir evlilik sürecine girileceğine, kısa ise kısa bir evlilik hayatının olacağına ve üzerinde tekrar düşünülmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada etek giymek, rüya sahibi bir kadınsa büyük bir mutluluk yaşayacağına, elindeki kazancı ya da zenginliği iş için kullanacağına, bu sayede kendisine çok uygun bir  hane alacağına, sevdiği bir kişi ile güzel ve hayırlı bir evliliğe adım atacağına işarettir. Eğer bu rüyayı bir erkek görürse pek iyi bir anlama gelmez. İşleri ters gider, kazancı eksilir. Rüyada etek giyen birini görmek, aydınlık günlerin yaşanacağı, güzel bir ilişkinin başlaması sayesinde bazı konularda adımlar atılacağı ve büyük çabalarla girilen bir işin uzun yıllar kazanç getireceği anlamına gelmektedir.

Rüyada etek ütülemek, rüya sahibinin eşiyle arasındaki sorunların düzeleceğine ya da bu sorunlardan dolayı eşiyle arasına çok daha büyük bir husumet girip, ayrılabileceğine işaret eder.

Rüyada etek dikmek, etek satın almak gibi yorumlanır. Yeni rüya sahibi bir kısmet bulabilir ve evlenebilir şeklinde yorumlanır. Rüyada etek diken kişi evli ise, eşiyle arasındaki sorunları düzelteceğine işaret eder.

Rüyada etek hediye etmek, gören kişinin hayatına yeni bir yol vermek için bazı araştırmalar yaptığına, bu sayede kısa süre içinde büyük başarılar elde edeceği bir işe gireceğine, maddi açıdan büyük bir zenginlik kazanacağına ve uzun süreli bir ilişkiye yelken açılacağına tabir edilir. Rüyada etek hediye almak, kişi bu rüyayı gördüğü zaman kendisine gelecek bir haberle sevdiği bir kişinin yanına gidecek, kuracağı bir ortaklık sayesinde masa başı bir işe girecek ve bol bol güzel haber alacak şeklinde yorumlanır.


Rüya Yorumları;

  1. Yagmur dedi ki:

    Merhaba rüyamda beyaz tişört bembeyaz hepsı adeta parlar sekılde beyaz uzun etek ve beyaz terlik sekli düzmüş hepsini bakıyordum anlamı nedir acaba

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com