RÜYADA ELBİSE DİKTİRMEK

Rüyada elbise diktirmek, rüya sahibinin yaşadığı hayatı değiştirmek için girişimlerde bulunacak olduğuna işaret eder. Yani farklı bir işe, yeni arkadaş çevresine yöneleceğine tabir edilir. Farklılık arayışında olan kişinin kendi hareketlerine ve düşünce şekline de çeki düzen vereceğine, zamanı daha doğru kullanmak için uğraşacağına da işaret eder. Diktirilen elbisenin modeli, uzunluğu yahut kısalığı da yorumlar için önemli ayrıntılardır. Eğer kişi yırtılmış bir elbiseyi diktiriyor ise bu durumda eski bir sıkıntının yeniden nüksetmesi ile ilgili bir sıkıntı yaşar ve geçireceği kötü günler nedeni ile psikolojik olarak da yıpranır demektir. Yeni bir kumaştan elbise diktirmek rüya sahibinin yeni başlangıçlar yapacağına, hayatına yeni bir yön vereceğine, bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına yorumlanır. Eski bir kumaştan elbise diktirmek hasta kişiler için vefata yorumlanır.

Rüyada Elbise Diktirmenin Anlamları

Rüyada nişan elbisesi diktirmek, memuriyet anlamına gelen rüya, kurumların iş sınavlarında başarı göstermek anlamına gelir. Aynı zamanda ticaretle uğraşan kişiler için yeni bir iş yeri ya da bayilik açmak, ortak almak ve işleri büyütmek şeklinde de tabir edilir. Nişan elbisesi kırmızı ise gelecek güzel ve önemli bir habere, mavi nişan elbisesi oğlan çocuk sahibi olmaya, siyah nişan elbisesi ise resmi işlerde aksiliklerin sona ermesi, maddi kaygıları sonlandırmak anlamlarına gelmektedir.

Rüyada kısa elbise diktirmek, rüya sahibinin ahlaki konulara gereken önemi vermediğine, sık sık yanlış anlaşılmalara maruz kalacak şekilde hareket edeceğine ve kendisini anlatmak konusunda yetersiz kalacağına işaret eder. Kısa elbise dini anlamda kişinin inancına sahip çıkmadığına ve gerekenleri yerine getirmekte zorlandığına, yetersiz bilgi sahibi olduğuna tabir edilir.


Rüya Yorumları;

  1. Naz dedi ki:

    Düğün için elbise diktirmek için uğraşıyorum

  2. Ayşe dedi ki:

    ruyamda esim arkadaşların ve kardeşlerimle bir otobüseyiz seyahat benzeri bisey yapiyoruz. Otobüs bir yerde mola veriyor herkes bir tarafa dağılıyor bir yerde müzik dinlemem için duruyoruz kardeslerim badminton oynuyor o ara babam geliyor yanında biriyle benimle gel sana söz verdiğim kolyeyi alicam diyor bir kuyumcuya giriyoruz bakarken kadınlar geliyor babam boncuklu bir badi gösteriyor beyaz bunu dikin diyor ben bakıyorum siyah bana daha cok yakışıyor diye düşünüyorum ama babamin dediği gibi beyaz diktiriyorum ustume göre deniyorum sonra kardeşlerimin yanina gidiyorum bana aldı size almadı diyorum dikilen badiyi çıkarıyorum ustume giyiyorum ama bakıyorum sütlü kahve bir ceket var üzerinde bu badiydi diyorum düğmelerini aciyorum içinden diğeriyle birlestirilmis badi çıkıyorum ceketin birleşim yerlerinden badiyi ayırıyorum askılı beyaz boncuklu bir badi kalıyor uzerimde

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com