RÜYADA ELBİSE DİKTİRMEK

Rüyada elbise diktirmek, rüya sahibinin yaşadığı hayatı değiştirmek için girişimlerde bulunacak olduğuna işaret eder. Yani farklı bir işe, yeni arkadaş çevresine yöneleceğine tabir edilir. Farklılık arayışında olan kişinin kendi hareketlerine ve düşünce şekline de çeki düzen vereceğine, zamanı daha doğru kullanmak için uğraşacağına da işaret eder. Diktirilen elbisenin modeli, uzunluğu yahut kısalığı da yorumlar için önemli ayrıntılardır. Eğer kişi yırtılmış bir elbiseyi diktiriyor ise bu durumda eski bir sıkıntının yeniden nüksetmesi ile ilgili bir sıkıntı yaşar ve geçireceği kötü günler nedeni ile psikolojik olarak da yıpranır demektir. Yeni bir kumaştan elbise diktirmek rüya sahibinin yeni başlangıçlar yapacağına, hayatına yeni bir yön vereceğine, bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına yorumlanır. Eski bir kumaştan elbise diktirmek hasta kişiler için vefata yorumlanır.

Rüyada Elbise Diktirmenin Anlamları

Rüyada nişan elbisesi diktirmek, memuriyet anlamına gelen rüya, kurumların iş sınavlarında başarı göstermek anlamına gelir. Aynı zamanda ticaretle uğraşan kişiler için yeni bir iş yeri ya da bayilik açmak, ortak almak ve işleri büyütmek şeklinde de tabir edilir. Nişan elbisesi kırmızı ise gelecek güzel ve önemli bir habere, mavi nişan elbisesi oğlan çocuk sahibi olmaya, siyah nişan elbisesi ise resmi işlerde aksiliklerin sona ermesi, maddi kaygıları sonlandırmak anlamlarına gelmektedir.

Rüyada kısa elbise diktirmek, rüya sahibinin ahlaki konulara gereken önemi vermediğine, sık sık yanlış anlaşılmalara maruz kalacak şekilde hareket edeceğine ve kendisini anlatmak konusunda yetersiz kalacağına işaret eder. Kısa elbise dini anlamda kişinin inancına sahip çıkmadığına ve gerekenleri yerine getirmekte zorlandığına, yetersiz bilgi sahibi olduğuna tabir edilir.


Rüya Yorumları;

  1. Naz dedi ki:

    Düğün için elbise diktirmek için uğraşıyorum

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.