RÜYADA EL FENERİ GÖRMEK

Rüyada el feneri görmek, gören kişinin sahip olduğu ilişkiye eskisinden daha çok özen göstereceğine ve geçmişte yaptığı hatalardan ders alacağına ve onları tekrarlamayacağına, özellikle ailesini kırdığı bazı konularda af dileyerek daha erdemli bir şekilde davranacağına, takdir toplayan tutumu nedeni ile tüm hayatında muazzam bir değişiklik meydana geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında güç sahibi olmasının ve azimle ilerlemesinin de habercisidir.

Rüyada El Feneri Görmenin Anlamları

Rüyada el feneri almak, gören kişi için nefse hakim olmaya, başkalarının lafı ile hareket etmemeye ve her zaman aklın yolunda ilerlemek anlamlarına gelen rüya, rüya sahibinin tüm fırsatları en mantıklı şekilde değerlendireceğine de işaret eder.

Rüyada el feneri bulmak, rüya sahibinin bir iş girişiminde bulunacak olduğuna, şansının yaver gideceğine ve şartların kendisinden yana olacağına işaret eder. İyi şansın, kaderdeki önemli değişimin ve kısmetlerin açılarak kişiye bolluk ve bereket dolu bir yaşamın kapılarının açılacağının müjdesini verir. Aklen ve ruhen sağlıklı bir hayat sürecek olan rüya sahibinin sıkıntılardan uzak geçecek olan hayatında huzurun egemen olacağına, her konuda güçlü ve kararlı bir duruş sergileneceğini tabir edilir.

Rüyada el feneri ile yürümek, rüya sahibinin doğru bir evlilik yapacak olduğuna, iyi ve kötü gününde her zaman eşinden destek göreceğine ve aralarında kavga, tartışma ya da gönül kırgınlığı olmadan çok uzun seneler birlikte olacaklarına işaret eder. Huzurlu bir yuvaya ve iş hayatına tabir edilen rüya, kişinin adil davranan biri olacağına, her zaman hakkına sahip çıkacağına ve kendisini geliştirmek adına değişikliklere de kucak açacağına yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com