RÜYADA EKİN BİÇMEK

Rüyada ekin biçmek, rahat bir şekilde yaşamaya, zorluk çekmeden, derde ve kedere düşmeden bir ömür geçirmeye, kolay şekilde rızık elde etmeye ve Allah’ın en güzel nimetleri ile nasiplenmeye işaret eder. Rüya sahibinin özellikle de iş hayatında yaşadığı çıkmazlara karşı yeni yollar keşfedeceğine böylece, yalnız işlerini hafifletmekle kalmayacağına, aynı zamanda da kesesini daha fazla doldurmayı başaracağına tabir edilir. Rüyada ekin biçtiğini görmek, esasen hem avantaj hem de dezavantaj olarak tabir edilir. Yani bir yandan iyilik ve hayra kavuşmaya bir yandan da şerre ve belaya bulaşmaya işaret eder. Çünkü rüyada ekin biçtiğini gören kişinin içinde bulunduğu şartlar her ne ise bunun artacağına yorumlanır. Bu durumda rüya sahibi iyi şartlardaysa hayır değilse şer anlamına gelmektedir.

Rüyada Ekin Biçtiğini Görmenin Anlamları

Rüyada ekin tarlası görmek, bolluk, bereket ve zenginlik anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin işlerinin açılacağına, ticaret hayatının yolunda gideceğine ve maddi anlamda hayırlı kazanç elde edeceğine yorumlanır. Makbul ve helal olan lokma yemeğe tabir edilir.

Rüyada ekin ektiğini görmek, gören kişi iyilik ve hayırla karşılaşır demektir. Şansı ve kısmeti daima açık olur, ailesinden yana ağız tadı bozulmaz, sağlığı yerinden olduğu sürece keyfi de yerinde olur ve daima güzel şeylerle karşılaşır demektir. Başarılı olmaya, zaferler kazanmaya, düşmanlardan korunmaya, kaza, bela ve illet hastalıklardan da uzak olmaya işaret eder.

Rüyada olgunlaşmamış ekin görmek, bir kişi eğer rüyasında olgunlaşmamış ekin görürse ya da başka bir değişle ekinleri henüz yetişmemiş şekilde görürse maddi zarara uğrayacak ya da iş kaybı yaşayacaktır şeklinde yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi eğer bir çiftçiyse o halde, hasadın çok verimsiz olacağı bir dönem yaşayacak demektir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com