RÜYADA EKİLİ TARLA GÖRMEK

Rüyada ekili tarla görmek, güzel haberlerin, olumlu gelişmelerin ve hayat rutininin uzun süre kötü durumlardan etkilenmeden olduğu şekliyle devam edeceğinin ifadesi olduğu gibi, kişinin sağladığı huzurun, aile birliğinin de bozulmadan süreceğini ifade eder. Ekili tarla yetişkin kişiler için işi bırakmak ya da emekli olmaya yorumlanır. Maddi sorumluluklarını yerine getirmiş, durumu iyileşmiş biri haline gelip işleri aile üyelerine devredecek olmayı ve dinlenmeyi, kendine zaman ayırmayı işaret eder. Ekili tarla hiç kesilmeyecek bir gelir anlamına gelmektedir. Kişinin gayrimenkul gelirlerinin artacağını ya da gayrimenkuller alıp kiraya vereceğini, yaptığı yatırımlardan ömür boyu yetecek kadar para kazanacağını ve hiçbir şey yapmasa bile hayatını idame ettirmekte asla zorlanmayacağını haber verir. Ekili tarlada bol mahsul varsa tüm işlerin sonuçlarının menfi olacağını, mahkemelik olaylardan mutlu haberler geleceğini, verilen emeklerin karşılığının alınacağını müjdeleyen bir rüyadır.

Rüyada Ekili Tarla Görmenin Anlamları

Rüyada tarla ekmek, tek başına tarla eken kişi büyük bir güç elde eder ve kimseye minnet duymadan yaşamını sürdürür demektir. İş yaşamında doğru zamanda doğru yerde olunacağını ve kişinin karşısına altın değerinde bir fırsat çıkacağını, bu şansın değerlendirilmesi halinde yoksulluktan kurtulmayı ve zengin, gösterişli, lüks bir yaşama sahip olunacağını tabir eder. Tarla eken kişinin maneviyatı güçlü, inancı sağlam olur. Hayatını örnek şekilde yaşayan biri haline gelineceğine işaret eder.

Rüyada tarladan mahsul toplamak, her işin başarıya ulaşacağının müjdecisi olan rüya, gençler için sınav sonucunda başarı elde etmek, işe girmek yahut bekledikleri haberlerin menfi yönde gelmesi demektir. Geleceğin istenildiği gibi şekilleneceğini, çalışmaların ve emeklerin neticesini hem maddi, hem de manevi şekilde alacak olmaya da işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com