RÜYADA ÇÜRÜK DİŞ GÖRMEK

Rüyada çürük diş görmek, rüya sahibinin canının sıkılmasına neden olacak olaylar yaşamasına, huzursuz ve mutsuz olmasına işaret eder. Rüya sahibinin içine kapanmasına, evinden çıkamaz olmasına, işinden ve sosyal hayatından geri kalmasına sebep olacak bazı kötü olaylar yaşanacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin kişisel bazı sorunlarının olacağına, bu sıkıntılardan kurtulmasının da zaman alacağına tabir edilir. Rüya sahibinin kendini çok yorgun, halsiz ve mutsuz hissedeceği ve sürekli uyuma ihtiyacı duyacağı günler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Çürük Diş Görmenin Anlamları

Rüyada çürük diş çekmek, gören kişinin çevresinde zor durumda olan birine destek olacağına ve omuz vereceğine işaret eder. Rüya sahibinin gerek maddi imkanlarını kullanarak gerekse o kişilerin derdine ortak olup onu teselli ederek destek olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada çürük diş düşmesi, rüya sahibinin kendisine ayak bağı ve dert olan sorunlarından kurtulacağına, kendisini başarıya ve mutluluğa götürecek yolların önünün açılmasına işaret eder. Kişi artık güzel günler görmeye başlayacak şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada çürük diş çektirmek, gören kişinin kendisine uzanacak bir dost eli sayesinde dertlerine derman ve hastalıklarına şifa bulacağı şeklinde yorumlanır. Bir kimse sayesinde esenlik bulmaya, düze çıkmaya ve rahata ermeye işaret eder.

Rüyada çürük dişin kırılması, fena işler olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin huzurunun kaçacağı ve aile içindeki geçiminin bozulacağı şeklinde tabir edilir. Tatsızlık yaşamaya ve çıkmaza düşmeye işaret eder.

Rüyada çürük diş çıkarmak, kötü, zor ve uğursuz günlerin habercisidir. Rüyayı gören kişinin çok zorlanacağı, darda kalacağı ve üzüleceği günlerin geleceğine bu dönemin kendisi için çok yıpratıcı olacağına işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Yeliz dedi ki:

    Ben bügün rüyamda aynada ağzımı açıp bütün kök dişlerimin çürüdüğünü gördüm

  2. Yeliz dedi ki:

    4 gün öncede rüyamda doğum sancısı çekiyorum karnıma dokundum çocuğun oynadığını hissediyodum ve çocuk çıkmak için ayaklarıyla vuruyodu ve sancım dahada çok artıyodu sancı çekerken büyük abdesti yapmak ne demek

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com