RÜYADA ÇEKMECE GÖRMEK

Rüyada çekmece görmek, gören kişinin etrafında olan kişilerin çoğalacağına işaret eder. Rüya sahibinin yeni insanlarla tanışacağına ve çevresinin genişleyeceğine tabir edilir. Bu kişiler, rüya sahibi için gerçek dostlar olup, zor gününde yanında olacaklar ve ona destek olacaklardır. Ömür boyu sürecek ve kalıcı dostlukları ile var olacaklarına tabir edilir. Rüyada çekmece görmek, güzel bir rüyadır. Hayat boyu devam edecek mutlu birlikteliklere, gerçek aşklara, sevgi ve tutkuyla birbirine bağlanacak olan kişilere işaret eder.

Rüyada Çekmece Görmenin Anlamları

Rüyada çekmece açmak, gören kişinin alacak olduğu ani bir habere işaret eder. Rüya sahibinin aklının ucundan bile geçmeyecek, kırk yıl geçse de düşünemeyeceği ve hesap edemeyeceği bir olay ile karşılaşacağı ve çok şaşıracağı anlamlarına gelmektedir. Bu olay hayırlı ve temiz bir olay olarak tabir edilmektedir.

Rüyada çekmece karıştırmak, gören kişinin yeni bir iş arayışı içinde olduğuna işaret eder. Kişi tamamen başka bir sektöre yönelmeyi hedeflemektedir. Ve çalıştığı sektörde tanınmak ve yayılmak için bazı atılımlar yapmayı planladığına tabir edilir.

Rüyada çekmece toplamak, gören kişinin keyfinin, huzurunun ve ağız tadının kaçmasına sebep olacak haberler almasına tabir edilir. Rüya sahibinin, daha sonra yanlış anlaşılmadan kaynaklı olduğunu öğreneceği bu sorun, üzerinde durulmadan tatlıya bağlanacak, rüya sahibi de derin bir oh çekip, yeniden neşesine kavuşacaktır şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada çekmece kilitlemek, rüya sahibinin başarılarını ve konumunda yükselmesini çekemeyen bazı kişilerin varlığına işaret eder. Ve kendisi de bu kişileri fark edip, bu insanları diğer gerçek dostlarından ayıracağına işaret eder.

Rüyada çekmece boşaltmak, gören kişinin yeni adımlar atacağına, hayatında bazı değişiklikler yapacağına, çevresini ve işini değiştireceğine işaret eder. Yeni başlangıçlar yapmak şeklinde tabir edilirken, kişinin hayırlı kimselerle karşılaşacağına da işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com