RÜYADA ÇAMAŞIR SERMEK

Rüyada çamaşır sermek, rüya sahibinin eşi ile arasında çıkacak bazı fikir ayrılıkların işaretçisidir. Bu rüyayı gören kişi eşi ile veya eğer bekarsa sevgilisi ile bazı tartışmalar yaşar demektir. Rüyada çamaşır sermek ailevi problemlerin meydana geleceğine yorumlanır. Rüya sahibinin başına gelecek bir takım sıkıntılı olaylara, istemediği zor durumlarda kalmaya, sırlarının ifşa etmesine, söylenecek olan kötü sözlere ve boş konuşmalara da yorumlanmaktadır.

Rüyada Çamaşır Sermenin Anlamları

Rüyada ipe çamaşır sermek, gören kişinin düzenli bir işe gireceğine işaret eder. Bu rüya genellikle rüya sahibinin iş hayatında meydana gelecek değişikliklere ve yapacağı yeni atılımlara yorumlanır. Dümdüz bir ipe çamaşır serenin işi gücü rast gider, yaptığı çalışmalardan kar elde eder demektir. Eğri bir ipe çamaşır sermek ise, gören kişinin zorluklarla karşılaşmasına, çalkantılı bir hayatı olmasına da tabir edilir.

Rüyada balkona çamaşır sermek, gören kişi kendisine verilen bir sırrı herkese anlatır demektir. Bu rüya, çenesini tutamayıp sevdikleri ile arasını bozmaya; yakın zamanda arkadaşlarıyla arasında çıkacak problemlere, bazen de eşin dışarıyla ilgilenip ailesini ihmal etmesine yorumlanır. Bazen de bu rüya ehil olmayan kişilere sırlarını söyleyip sonunda da hep sıkıntı yaşamaya ve bu nedenle insanlar arasında küçük düşmeye işaret eder.

Rüyada çamaşırlık görmek, dizildiği çamaşırlığı görmek, rüya sahibinin hayatında yolunda gitmeyen bazı durumları tekrar gözden geçirerek hepsini yoluna koyacağına işaret eder. Bu rüya, her konuda başarılı olup arzu ve isteklerine kavuşmaya, bazen de kişiye yardımcı olacak iyi huylu bir adama, önemli bir göreve gelmeye veya güçlü bir amirle çalışmaya işaret eder.

Rüyada çamaşır deterjanı görmek, gören kişinin yaptığı hatalardan dolayı pişman olarak günahlarına tövbe etmesine işaret eder. Bu rüya genellikle selamete ermeye, maneviyata yönelmeye, dini anlamda derecenin yükselmesine, kişiye atılan bir iftiradan temize çıkmaya, sıkıntılardan kurtulup ferahlamaya ve her anlamda mutlu ve huzurlu geçecek bir döneme işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com