RÜYADA ÇAMAŞIR DURULAMAK

Rüyada çamaşır durulamak, derdi tasayı bir kenara atıp hayatını yaşamak anlamına gelir ve gören kişilerin elini eteğini işten çekmelerine, emekli olmalarına, işlerini evlatlarına devredeceklerine, bundan sonrasında sorumluluklarını azaltarak, sevdikleri insanlarla birlikte zaman geçireceklerine tabir edilir. Bu rüya, bir işte sorun yaşayan, kendi hatası yüzünden uzun zamandır vicdan azabı çeken kimselerin, hatalarını telafi edecekleri bir fırsat yakalayacaklarına ve işlerini düzelterek yeniden moral bulacaklarına, güç kazanacaklarına yorumlanır. Rüyada çamaşır yıkamak kurtulmak istenen bir duruma da işaret eder ve özellikle geçmişten gelen, kişiyi her zaman rahatsız eden bir hatanın örtbas edilmesi, unutturulmaya çalışması için uğraş verildiğine işaret eder. Başarısızlıklardan sonra kişinin değişeceğine, daha mütevazi bir kişilik sergileyeceğine, aldığı derslerden sonra hayatına farklı bir yön vermeye başlayacağına da tabir eder.

Rüyada Çamaşır Durulamanın Anlamları

Rüyada kirli çamaşır durulamak, yıkanmamış, kirli çamaşırları durulamak yarım bırakılan işleri, tamamlanmayan projeleri, başkalarını kandırmaya yönelik davranışlara işaret eder. Günahlardan kurtulmak, af dilemek yerine hala aynı yoldan gidildiğine ve her geçen gün dibe batıldığına tabir edilir. Sorumluluklarını hiçe sayan ve kendisiyle beraber, yakınındaki insanların hayatını da sıkıntıya sokan rüya sahibinin kimseyi dinlemediğine, aşırı inatçı, kibirli hareketleri yüzünden sonradan düzeltemeyeceği ve pişman olacağı durumlar içine düşeceğini işaret eder.

Rüyada elde çamaşır durulamak, bu rüya gören kişinin rızkını helal yollarla alın teri dökerek kazanacağına yorumlanır. Rüyada elde çamaşır duruladığını gören kişi, azmi ve kararlılığı ile olası bir çok işten mutlu sonla ayrılarak hem kendisini hem de ona inanan kimselerin güvenlerini boşa çıkarmaz demektir.

Rüyada akarsuda çamaşır durulamak, bahtın tamamen açılacağına ve kişiyi üzen ne kadar sıkıntısı, derdi varsa, hepsinden kurtulacağına tabir edilir. Ferahlık anlamına gelen bu rüya, ruhani açıdan arınmanın da işaretidir ve Allah’a yalvaran rüya sahibinin günahlarından kurtulmak, daha doğru şekilde yaşamak için büyük bir mücadele içine gireceğini de tabir edilir.

Rüyada derede çamaşır durulamak, ferahlık ve huzur anlamına gelen bu rüya kişinin sağladığı kazançları ile tüm sıkıntılarından kurtularak rahat nefes alacağına, rızkını geniş kılacak işlere yöneleceğine tabir edilir. Rüyada derede çamaşır duruladığını gören kişi, kendisi için hayırlı atılımlar yaparak maddi yönden geleceğini güven altına alır şeklinde yorumlanmaktadır.


Rüya Yorumları;

  1. Anonim dedi ki:

    Hayirli geceler ruyamda gece oglum beyaz munubusumuz var beni biraz uzak bir yere götürdü çeşme var çeşmenin önünde kurun var yani küvetten baya büyük orda karanlıkta çamaşırları kuruna doldurdum duruladım oğlum beyaz münübüs yanımdaydı gece karanlıktı ama güzeldi buz gibi su

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com