RÜYADA ÇAMURA DÜŞMEK

Rüyada çamura düşmek, gören kişinin dikkatli davranması gerektiğine işaret eden bir rüyadır. Rüyada çamura düşen kişi, istemediği bir duruma girer ve sıkıntı yaşar demektir. Bu dünyada kendisine fayda etmeyen işlerde bulunmaya, kötü arkadaşlıklar edinmeye, hatalar yapmaya ve bazı konularda üzülmeye ve insanlar içerisinde hor görülmeye, başkalarının öfkesini kazanmaya, kötü bir isimle anılmaya ve başa gelecek bir musibete işaret eder.

Rüyada Çamura Düşmenin Anlamları

Rüyada çamur görmek, bu rüya tarlada çalışan veya bu tarz işler yapan insanlar için kazançlı işlere yorumlanır. Çamur rüyası bazen de sıkıntı ve keder anlamına gelir. Rüyada çamur gören kişinin işleri aksar veya bazı zorluklar yaşar demektir. Çamur içinden çıkılmaz durumlara, insanlara arasında küçük düşmeye, doğru yoldan ayrılmaya tabir edilir.

Rüyada sulu çamur görmek, rüya sahibinin yaşayacağı üzüntü ve kedere işaret eder. Bu rüyayı gören kişi bir belanın içine düşer veya üzüleceği bir haber alır demektir. Kuru çamur ise rızkın artmasına ve berekete işaret eder.

Rüyada çamuru eline almak, veya avuçlamak gören kişiye düşmanları galip gelir ya da düşmanları ile işbirliğine girer demektir. Bu rüya düşmanları ile ittifak yapan, düşmanlarını dost edinen veya düşman olduğunu bilmediği kişilerle arkadaş olan bir kişinin varlığı ile tabir edilir.

Rüyada üzerine çamur sıçradığını görmek, gören kişi yeni bir iş bulur ve yeni başlangıçlar yapar demektir. Bazı yorumculara göre ise bu rüya insanlara musallat olan ahlaksız ve kötü bir kadının varlığı ile tabir edilir. Bu kadın kişiye musallat olarak onu yoldan çıkarır ve zarar verir.


Rüya Yorumları;

  1. Anonim dedi ki:

    Rüyada çıvık bi çamura düştüğümü gördüm cevaplarsanız

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com