RÜYADA ÇUL GÖRMEK

Rüyada çul görmek, gören kişinin geçim derdine düşeceğine bu nedenle sadece kendi yaşamına yoğunlaşacağına, yaşam telaşı ve para kazanma zorunluluğu nedeniyle gözünün de başka kimseleri görmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin çok malı mülkü olacağına fakat hiç birinin maddi değerinin bulunmayacağına, ona şifa olmayacağına ve rahatlık getirmeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Çul Görmenin Anlamları

Rüyada çul dokumak, gören kişinin deyim yerindeyse dişi ve tırnağı ile kazıyarak bir yerlere geleceğine fakat çalışmalarına karşılık bulunduğu noktanın aslında emeklerinin karşılığında çok az kaldığına işaret eder.

Rüyada çaput görmek, gören kişinin tabiri caizse kendi yağında kavrulacağına, kimseye muhtaç olmadan yaşayacağına, parasının ve malının çok olmamasına rağmen, huzurunun ve saadetinin bitmeyeceğine, hayatının neşe ve keyif içinde, gürültüden patırtıdan, sağlık sorunlarından ve geçim derdinden uzak geçeceğine işaret eder.

Rüyada çul çaput görmek, hayırlara yorulur ve rızkın artacağına, ekonomik gücün çoğalacağına, işlerin hafifleyeceğine, yaşamın da daha kolay bir hale geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin elinin para göreceğine, hanesindeki konforun ve lüksün de artacağına yorumlanır.

Rüyada kumaş parçaları görmek, iki şekilde değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin uykusunda yeni ve temiz kumaş parçaları görmesi zenginlik olarak tabir edilir ve daha fazla para kazanacağına işaret eder. Rüya sahibinin uykusunda eski, yırtık ve pis kumaş parçaları görmesi de tam tersi şekilde fakirlik, yokluk, maddi zarar ve ziyan olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada bez parçası görmek, gören kişinin kendisine hayır getirmeyecek, şifa olmayacak ve menfaat sağlamayacak işler yapacağına, günü birlik kazanç elde edeceğine, geçiminin ve gelirinin sürekli olmayacağına, deyim yerindeyse rüya sahibinin günü kurtarmayı kazanç sayacağına işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Anonim dedi ki:

    rüyamda eskicide eski çul alıyordum oda bana dua ediyordu

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com