RÜYADA ÇORBA YAPMAK

Rüyada çorba yapmak, iyi günlerde biriktirilen paraların zor zamanda kişiye yardımcı olacağına ve özellikle ertelenen bir borcu kısa sürede ödeyecek olan rüya sahibinin bir süre sonra elini ayağını toplayıp, yeniden birikim yapacağına işaret eder. Geleceğin bugünden daha iyi olacağına, kişinin yaşadığı her şeyde inancını yitirmeden hareket etmesinin mükafatını en iyi şekilde göreceğine de ifade eder. Çorba yaptığını gören kimseler takva sahibi olurlar ve maneviyatları güçlenir demektir. Ruhsal gelişimin artacağına, dünyevi hayata olan düşkünlük yerine, ahiret inancına göre yaşanacağına yorumlanır. Dini konularda yetki sahibi olmak, yoksullara veya ihtiyaç sahiplerine yardımcı olacak bir kuruluşun başına geçmek, hayır işlerine katılmak, ekmeğini bölüşerek hayır duası almak anlamına gelir. Her türlü beladan ve sıkıntıdan muaf, huzur içinde geçirilen, aile sevgisiyle büyüyen çocuklara sahip olunan bir yaşama da işaret eder.

Rüyada Çorba Yapmanın Anlamları

Rüyada sebze çorbası yapmak, kıt kanaat geçinen kişilerin beklemedikleri anda kendilerine sunulacak bir iş fırsatı ile daha çok kazanç elde edeceklerine, İslami olarak sahip oldukları için her zaman şükreden kimselerin yakın zamanda hem bu dünyada, hem de ahiret hayatlarında mükafatlandırılacaklarını bildirir. Yaşlılık günlerinde çocuklarının yardımını alacak olan kimselere ve hayır duası alarak yaşamaya da işaret eder.

Rüyada çorba yapıp dağıttığını görmek, varlığından övünmeyen, her zaman doğru düşünen, iyi kalpli ve vicdan muhasebesini doğru yapan evlatlar yetiştirmek anlamına gelir. Manevi konularda güçlü biri haline gelmek, aileden ve yakın çevreden her koşulda sonsuz destek bulmak, amirlerle, iş arkadaşlarıyla ya da çalışanlarıyla iyi geçinen biri olarak tanınmak demektir. Hak yemeyen rüya sahibinin kazancının da her zaman artacağını ve rızık konusunda hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com