RÜYADA ÇÖP TOPLAMAK

Rüyada çöp toplamak, mal ve mülk sahibi olmak, para kazanmak anlamına gelir. Rüyasında çöp toplayan kişinin iş hayatında parlak ve güzel gelişmeler yaşanır ve bu nedenle oldukça büyük bir servet sahibi olur. Bu rüya zenginliğe, makam ve mevkinin artmasına işaret eder. Rüyada çöplük görmek, gören kişinin kendisine kalacak bir miras, oynayacağı bir şans oyunu ya da yapacağı bir işle bir anda zengin olmasına, içinde bulunduğu ve hanesine ayrılık koymuş sorunlardan bu zenginlik sayesinde kurtulmasına ve eskiden hanesinde var olan huzur ve mutluluğun, evinin kapısını tekrar çalacağına işaret eder. Rüyasında çöp gören kişinin, şüpheci kişiliğinden vazgeçmesi gerektiğine ve bu şekilde devam ederse, ruhen ve bedenen sorunlarla karşılaşacağına yorumlanır.

Rüyada Çöp Toplamanın Anlamları

Rüyada çöp toplayan kişi görmek, oldukça varlıklı ve herkesin takdirini kazanan kudretli ve güçlü bir adama işaret eder. Böyle bir rüyayı gören kişi, bahsi edilen kişi gibi birisinin himayesine girer veya onun yanında çalışır demektir. Rüyada çöpçünün çöpleri dağıtması zengin bir kimseden herkesin menfaat görmesine ve yararlanmasına yorumlanır.

Rüyada çöp biriktirdiğini görmek, gerçek hayatta mal ve mülk sahibi olmaya işaret eder. Bu rüya para biriktirmeye, her anlamda bolluk ve bereketli bir yıl geçirmeye, sağlığı ile ilgili her türlü problemin çözülmesine, her türlü hastalıktan şifa bulmaya işaret eder. Rüyada ne kadar çöp biriktirilmiş ise o kadar para ve mal sahibi olunur demektir.

Rüyada çöpten bir dağ görmek, haddi hesabı olmayan büyük bir para, tahmin bile edilemeyecek derecede mala, zenginliğe, her anlamda maddi ferahlığa işaret eder. Bu rüyayı gören ya eline beklemediği kadar mal mülk geçer ya da tüm muratları gerçek olur şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada çöplerin güzel koktuğunu görmek, ele geçecek helal mala işaret eder. Bu rüyayı gören kişi çalışmalarının neticesini alır ve eline oldukça hayırlı çokça mal geçer demektir. Çöpün pis kokması ise haram mal sahibi olmaktır. Bu rüya gören kişi için haram mal kazanmaya, kendine faydası olmayan mülk elde etmeye işaret eder.

Rüyada çöplerin yandığını görmek, küle döndüğünü gören kişinin elindeki malı ve parası kaybolur demektir. Bu rüya elden çıkacak servete, fakirleşmeye, malını mülkünü kaybetmeye yorumlanmaktadır.


Rüya Yorumları;

  1. enes dedi ki:

    Rüyamda komşum ile çöp toplam bir yana atarak koyuyorum ve 1 poşet coplige de kendimle eve goturyorum

  2. Anonim dedi ki:

    Rüyamda kağıt çöp topluyorduk ne demektir acaba

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com