RÜYADA ÇANTA ÇALDIRMAK

Rüyada çanta çaldırmak, rüya sahibinin zamanını boşa geçirildiğine, sürekli hayal kurduğu işlerin kendisine hiçbir fayda sağlamayacak olmasına, yanlış yatırımlarda bulunmasından ve hesapsız davranmasından dolayı elindeki her şeyi kaybedeceğine, birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına ve ruhen de büyük bir bunalım geçireceğine işaret eder. Çanta çaldıran kişi ticaret ile uğraşıyorsa işini kaybeder veya iflas eder demektir. Bu rüya gören kişinin tüm parasını yatırdığı işinin kötü sonuçlanacağı zor bir dönemin habercisidir.

Rüyada Çanta Çaldırmanın Anlamları

Rüyada çanta unutmak, maddi anlamda yeni alınacak bir eve veya taşınmaz mülke işaret eden rüya, gören kişinin aniden zenginleşeceğine ve talihinin dönüp, işlerinin de açılacağına işaret eder. Çanta unutmak manevi anlamda da kötü günlerin etkisinden kurtulup, geleceğe çok daha umutlu bakmak anlamına da gelmektedir. Varlıklı ve rahat bir ömür sürülmesine de işaret eder.

Rüyada çanta kaybetmek, rüya sahibinin harcamalarına hiç dikkat etmediğine ve bu nedenle eşi ya da ailesi ile arasında bazı gerginlikler yaşayacağına işaret eder. Çanta kaybettiğini gören kişi güç kaybeder ve iş yerinde kimsenin itibar göstermediği, saygı duymadığı biri haline gelir demektir. Geçim zorluğuna düşmek anlamına da gelir ve her işte pek çok meşakkat çekilmek zorunda kalınır. İslami açıdan kişinin rızkında önemli bir azalma olacağına ve elindekinin kıymetini bilmediği için sürekli olarak darlık yaşayacağına yorumlanır. Sebat etmeyen ve hep daha fazlasını isteyen, azla yetinmeyen kişilerin hayatlarını bir türlü düzene sokamayacaklarının da işaretçisidir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com