RÜYADA ÇAĞLA YEMEK

Rüyada çağla yemek, farklı şekillerde yorumlanır. Rüyasında çağla yiyen kişi, oldukça büyük menfaatler elde eder ve iş yaşamında birtakım kolaylıklarla karşılaşır demektir. Bu rüya mal ve mülke, çok miktarda paraya, rüya sahibinin eline geçecek fırsatlara, bu imkanları değerlendirirse şan ve şöhret kazanacağına ve her anlamda mutlu olacağına işaret etmektedir. Bazen de kıymet kazanmaya işarettir.

Rüyada Çağla Yemenin Anlamları

Rüyada çağla toplamak, hayırlı olayları, kısmeti, güzel haberi ve birtakım müjdeleri simgeler. Rüyasında çağla toplayan kişi her anlamda menfaate erişir. O kişinin başına güzel ve oldukça mutluluk verici olaylar gelir. Bu rüya para biriktirmeye, iş hayatında karlı yatırımlar yapmaya, kadınlar için ahlaklı ve zengin bir eşe sahip olmaya, özellikle sıkıntı yaşayanlar için bu sıkıntılardan kısa sürede kurtulmaya işaret eder.

Rüyada yeşil çağla görmek, müjdeli bir habere işaret eder. Özelikle onu yiyen kişiler için olumlu havadislere, sıkıntılardan kurtulmaya, alınacak güzel haberlere yorumlanır. Yeşil çağla bazen de dini anlamda güzelliğe, ahlakın iyiliğine ve maneviyata yönelip derecenin artmasına işarettir. Sarı çağla görmek ise hastalığa, yakın zamanda bazı rahatsızlıklar geçirmeye yorumlanır.

Rüyada mevsiminde çağla görmek, oldukça hayırlıdır. Bu rüya bütün alanlarda başarılı olmaya, mal ve mülk kazanmaya, özellikle kadınlar için hayırlı bir kısmete, yakın zamanda evlenmeye, sıkıntılardan kurtulmaya ve her anlamda mutlu olmaya işarettir. Bu rüya bazen de müjdeli haber almaya, güzel havadislere, geçimin kolaylaşmasına işaret eder.

Rüyada mevsiminde olmayan çağla görmek, yeşil renginden dolayı mutluluk, huzur bazen de sıkıntı anlamına gelir. Mevsiminde olmayan çağlayı yiyen kişinin yaşamında hem olumlu hem de olumsuz bazı olaylar meydana gelir. Bu rüya bazen de kötü bir habere veya hastalığa; fakat daha sonra tüm şerli durumların hayra dönüşmesine işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Emine dedi ki:

    Rüyamda kapısının olmamışını yani yeşilden Çağlayan yedigimi gördüm

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com