I-İ

I ve İ harfi ile başlayan rüya tabirleri. Rüya yorumları sözlüğünde “I ve İ” harfi ile başlayan nesne, cisim ve olayların açıklamaları, yorumları ve anlamları.

Rüyada incir görmenin anlamı, her zaman iyiye ve hayıra yorulur. Rüya sahibinin bolluk, bereket, şans ve kısmetlerinin artacağı manasına gelir. Rüyada görülen incir eğer olgun ise malların ve kazançların çok olacağına işarettir. Olgunlaşmış incir, normal incirden daha da hayırlı denilebilir. Hatta kurtlanmış incir dahi kısmet kapılarının sonuna kadar açılacağının habercisidir. Bir diğer rüya tabircilerine göre, rüya sahibi rüyasında incir yediğini gördüyse sevince, mutluluğa ve keyfinin yerine geleceğine delalet eder. 

Rüyada ırmak görmenin anlamı, rüyayı gören kişin hayatının bundan sonra ki zamanlarında daha güzel ve daha mutlu olacağı manasına gelir.Rüya sahibinin geçim sıkıntısı çekmeden ve hiçbir zorluğa göğüs germek zorunda kalmadan yaşayacağı hayatın kapıları açılacağına işarettir. Bolluk ve zenginlik içerisinde bir gelecek ve malından ihtiyacı olan herkese yardım edeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişi kimseye muhtaç olmadan yaşayacağına ve hatta muhtaç durumda olan herkesin imdadına koşarak yarar sağlayacaktır. Rüyada ırmak görmek, ırmağın büyüklüğü kadar bolluk, bereket ve zenginlik içerisinde olunacağının habercisidir.

www.ruyaninanlami.com