RÜYADA İNCİR GÖRMEK

Rüyada incir görmenin anlamı, her zaman iyiye ve hayıra yorulur. Rüya sahibinin bolluk, bereket, şans ve kısmetlerinin artacağı manasına gelir. Rüyada görülen incir eğer olgun ise malların ve kazançların çok olacağına işarettir. Olgunlaşmış incir, normal incirden daha da hayırlı denilebilir. Hatta kurtlanmış incir dahi kısmet kapılarının sonuna kadar açılacağının habercisidir. Bir diğer rüya tabircilerine göre, rüya sahibi rüyasında incir yediğini gördüyse sevince, mutluluğa ve keyfinin yerine geleceğine delalet eder. 

Rüyada İncir Görmenin Anlamları

Rüyada İncir Yemek 

Rüyada incir yemek bolluk ve bereketi temsil eder. Mevsiminde yenen incir, rüyayı gören kişi için hayırlı olaylara ve işlerinin hayırlısıyla sonuçlara kavuşacağına delalet eder. İncir yemek aynı zamanda hayırlı evlatlara ve neslin devamı anlamına da gelir.

Rüyada Kuru İncir Görmek

Rüyada kuru incir gören kişinin  kazancı artar. Eli bol para görür. İşleri açılır ve hayırlı kazançlar elde eder. Rüya sahibi kuru incir yediğini görürse, hayırlı mal ve zenginliğe delalettir. Rüyayı gören kişi ticaret işi ile uğraşıyorsa, müşterileri artar ve işleri açılarak hayırlı paralar kazanır.

Rüyada Tatlı İncir Görmek

Rüya sahibi tatlı, olgun ve güzel incir gördüyse malına mal katacağına delalet eder. İncir ne kadar tatlı ve olgun ise kazancı ve malı o kadar artar. Zenginliği çoğalacağına ve eline daima hayırlı paralar geçeceği anlamına gelir.

Rüyada Sarı İncir Görmek

Rüyayı gören kişinin etrafında sarı benizli biri olduğuna da işarettir. Sarı incir rüyası pek hayırlı değildir. Sağlık problemleri yaşayacağına delalet eder. Yakın zaman içerisinde sağlık sorunlarının ortaya çıkmaması için gereğinden fazla dikkat edilmesi gerekir. Rüyada görülen sarı incir, genel olarak hayırlı olmasa da dikkat edildiği takdirde üstesinden gelinilebilir.

Rüyada Siyah İncir Görmek

Rüya sahibinin çektiği vicdana delalet eder. Rüyasında siyah incir gören kişi yaptıkları işlerden pişmanlık duyacağına ve hatalar sebebiyle vicdan azabı çekeceği anlamına gelmektedir.

 


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.