RÜYADA İĞDE GÖRMEK

Rüyada iğde görmek, rüyayı gören kişinin toplum içinde itibar sahibi olduğuna ve yaptığı güzel işlerle anılıyor olmasına işaret eder. Rüya sahibinin neredeyse çevresinde olup da kendisine hayrı dokunmayan kişi kalmamıştır bu sayede de arkasından hayır duası edeni de çoktur şeklinde tabir edilir. Rüyada iğde görmek, rüya sahibinin iyi niyetlerine ve hak yolunda gerçekleştirmek istediği hayırlara işaret eder.

Rüyada İğde Görmenin Anlamları

Rüyada iğde çiçeği görmek, gören kişinin tüm sıkıntılarından kurtulup, esenliğe kavuşmasına işaret eder. Bu rüya, kederden yüzü solmuş, gözlerinin ışığı kaybolmuş olan rüya sahibinin mutlu olacağı güzellikler yaşamasına tabir edilir.

Rüyada iğde ağacı görmek, gören kişinin hayatta tuttuğu her dalın bereketli olacağına, elini altına koyduğu her taşın altından Allah’ın izniyle sağ salim çıkacağına tabir edilir. Rüya sahibinin hayatında hayır ve mutluluk bulacağına, kendisi için faydalı şeyler yapacağına işaret eder.

Rüyada iğde dalı görmek, rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan pek çok hayırlı olaya işaret eder. Rüya sahibi dünyanın tüm güzelliklerinden yaralanma ve her türlü kutsal duyguyu yaşama şansına nail olacak demektir.

Rüyada iğde topladığını görmek, gören kişinin aileden görgülü, terbiyeli, efendi ve asil kişi olarak tabir edilir. Rüya sahibi, herkesle selamlaşacak kadar alçak gönüllü fakat herkesle dost meclisinde bulunup sohbet etmeyecek kadar da ağır ve seçici bir kişilik şeklinde tasvir edilir.

Rüyada iğde yemek, rüya sahibinin gönlü zengin, eli bol, huyu güzel kimse olduğu ile tabir edilir. Rüyasında iğde yediğini gören kişi düşmanına karşı bile iyi niyet ve iyi tutum içindedir, yumuşak kalpliliği ve vicdan sahibi olması nedeniyle de kendine yapılacak kötülükleri bile affedecek kadar yüce gönüllü olduğuna işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com