RÜYADA İLİK NAKLİ GÖRMEK

Rüyada ilik nakli görmek, hayati bir konuya çözüm bulmaya yorumlanır. Rüya sahibi için büyük bir önem taşıyan bir şeye sahip olmaya işaret eder. Gören kişi için uzun bekleyişlerin sona ermesine, üzerindeki bunaltı ve sıkıntıların ortadan kalkacağına tabir edilir. Hissedilen umutsuzlukların son bulmasına işaret eder. Rüyada ilik nakli gören kişi, tüm zorlukların üstesinden gelmiş, bekleyişlerinin karşılığını alacak kişidir. Aynı zamanda aile içi ve sosyal yaşamda ki çıkmazların çözüme ulaşmasına, endişe ve korku dolu günlerin sona ereceğinin müjdecisidir. Hayır olarak tabir edilip, kişinin atacağı adımlarda hayrına gelişmelerin yaşanacağı olarak da yorumlanmıştır. Bazı tabircilere göre ise yaşanmış tüm zorlukların gelecek güzel günler ile bitmesi olarak da tabir edilmektedir.

Rüyada İlik Nakli Görmenin Anlamları

Rüyada ilik kanseri olduğunu görmek, görülenin aksine rüyayı gören kişinin sağlığını geri kazanmasına, sıkıntıların geride bırakılmasına işaret eder. Görülen bu rüya tasa ve sorunların sona ereceğine, sevdikleri ile geçirilecek olan güzel günlerin yakın olmasına tabir edilir.

Rüyada ilik nakli olmak, üzüntü, keder ve gamdan kurtulmaya tabir edilir. Rüyasında ilik nakli olduğunu gören kişi, türlü bela ve musibetlerden kurtulur demektir. Yapılan işlerde alın akı ile çıkacaktır.

Rüyada ilik kemik görmek, güç bulmaya, makam sahibi olmaya ve zaruri ihtiyaçların teminin de kolaylık bulmaya işaret eder. İlik kemik gören kişi, ruhen ve fiziken her daim metanetli ve dirayetli olur şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada kalp nakli görmek, duygusal travmaların atlatılmasına, geçmişe sünger çekmeye ve yeni yapılacak olan başlangıçlara işaret eder. Kişinin karşısına çıkacak biri sayesinde tüm hayatında olumlu anlamda değişiklikler yaşanacağını bildirir. Rüyada organ nakli olmak, kişinin iş yaşamında yeni atılımlar içinde olmasına ve kazançlı işler ortaya koymasına yorumlanır. Rüyada kol nakli görmek, gören kişinin yaşadığı zor günlerde kendisine büyük destek olacak aile bireyleri ve dost çevresine işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Elif sude dedi ki:

    Rüyada kanser olan birine başkasından ona ilik nakli edilmesi

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com