Z

Z harfi ile başlayan rüya tabirleri. Rüya yorumları sözlüğünde “Z” harfi ile başlayan nesne, cisim ve olayların açıklamaları, yorumları ve anlamları.

Rüyada zabıta görmenin anlamı, rüya sahibinin cesur ve atak birisi olduğuna delalet eder. Rüyayı görenin, etrafında bulunan kişiler tarafından kıskanıldığına ve içten içe kin duyulduğuna işaret eder. Rüya sahibinin kimsenin yapmayı göze alamadığı işlere girerek üstün başarılar elde ettiğine ve bu sayede bütün gözleri üzerine çektiğine yorumlanır. Rüyada görülen zabıta; temiz giyimli, güler yüzlü ve ağır başlı ise işlerinin yoluna girerek, sıkıntılı günlerin geride kalacağına tabir edilir. Rüyada görülen zabıta; kötü giyimli, asık suratlı ve ciddi bir kişi ise haram mala, rüşvet yiyen devlet memurunun varlığına delalet eder. 

Rüyada zambak görmenin anlamı, hayırlara vesile olur. Rüyada görülen zambak işlerin hızla düzelerek yoluna gireceğine işaret eder. Rüyasında zambak gören kişinin işleri yoluna girerek, bol paralar kazanılacak demektir. Beyaz zambaklar görmek, huzur ve mutluluğa erişileceğinin habercisidir. Beyaz zambaklar aynı zamanda hayırlı evliliği de simgeler. Yakın zaman da alınacak olan evlilik kararına da tabi olur.

www.ruyaninanlami.com