RÜYADA MUŞAMBA GÖRMEK

Rüyada muşamba görmek, gören kişinin arkadaşlık ve dostluk kuracağı, iş yapacağı kişileri deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyarak seçmesi gerektiğine aksi halde hayal kırıklığına uğrayabileceğine, manevi olarak çökmekle kalmayacağına maddi olarak da büyük zorluklar yaşamak zorunda kalacağına işaret eder. Bu rüya bir diğer yandan da rüyayı gören kişinin yeni bir mülk daha edineceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Muşamba Görmenin Anlamları

Rüyada mavi muşamba görmek, gören kişinin aile içinde huzurunun ve saadetinin yerinde olacağına, ağzı tadının, neşesinin ve huzurunun baki kalacağına, aile bireylerinin birbilerine karşı her zaman saygılı olacaklarına, sevgiyle bağlı kalacaklarına bu olumlu durumun da onun başarılı olmasına vesile olacağına delalet eder.

Rüyada branda görmek, çok hayırlı ve makbul bir rüyadır. Gören kişinin şifa ve derman bulacağına, rahata ereceğine, kurtuluş yollarına ulaşacağına, kendisini çok iyi hissedeceğine, yaşadığı ve çektiği zahmetten ve çileden sıyrılmayı başaracağına, esenliğe kavuşacağına işaret eder.

Rüyada tente görmek, gören kişinin sevdiklerine karşı çok bağlı olduğuna sürekli olarak onları kollayıp gözetlemeye çalıştığına ve onlara zarar gelmemesi için çabaladığına işaret eder.

Rüyada çadır görmek, gören kişinin hayalini kurduğu, özlemini çektiği ve eksikliğini hissettiği bir şeye kavuşacağına, sevinçten deyim yerindeyse havalara uçacağına ve artık ölse bile gözünün açık gitmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin çok istediği bir şeyin kendisine Allah tarafından nasip edileceğine tabir edilir.

Rüyada naylon görmek, gören kişinin gelecekle ilgili olarak çok önemli projeleri olduğuna, büyük beklentiler, hedefler ve amaçlar taşıdığına ve bu doğrultuda hareket ettiğine işaret eder. Rüya sahibinin yaşamın ciddiyetinin farkında ve bilincinde olduğuna, zamanını en doğru şekilde kullanmayı ve ileride büyük işler yapmış olmayı hedeflendiğine tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com