RÜYADA MUHABBET KUŞU GÖRMEK

Rüyada muhabbet kuşu görmek, rüya sahibinin alacağı güzel ve hayırlı haberin varlığına işaret eder. Rüya sahibinin hoş sohbet oluşuna, tatlı diline, insanlarla muhabbette olduğuna tabir edilir. Rüyada muhabbet kuşu görmek her zaman hayırlara işaret eder. Gören kişinin, dileklerinin gerçekleşmesine, işlerinden yolunda gitmesine, aile içinde keyfinin yerinde olmasına ve arkadaşları ile arasının çok iyi olmasına yorulur.

Rüyada Muhabbet Kuşu Görmenin Anlamları

Rüyada muhabbet kuşu yakalamak, büyük bir şans ve kısmet bulmak anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatını olumlu yönde etkileyecek bir fırsat yakalaması şeklinde değerlendirilir. Gören kişinin eline büyük bir iş olanağı geçecek ve bu fırsat, kendisini bir ömür ihya etmeye yetecek kadar fayda ve mutluluk getirecek demektir.

Rüyada muhabbet kuşu beslemek, rüya sahibinin sıkı sıkıya uyduğu ve asla taviz vermediği düşünce ve inançları olarak tabir edilir. Rüya sahibi hayattaki değerlerine çok bağlıdır ve her gün bunları hatırlayarak ve bunlara uyarak yaşıyor demektir.

Rüyada muhabbet kuşu kaçırmak, büyük uğursuzluk ve kötülük olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin başına en olmadık dertler açılacağı, olmadık musibetler geleceği ve büyük bir yıkım yaşanmasına neden olacağı anlamına gelir.

Rüyada muhabbet kuşu kaybetmek, çok sevilen bir kimseyle iletişimin kesilmesi anlamına gelir. Ondan haber alamamaya ve ona ulaşamamaya işaret eder. Rüyada sarı muhabbet kuşu kaybettiğini görmek, kişinin kendisiyle ilgili karşılaşacağı bireysel bir sorundur. Borç, hastalık ya da sıkıntı gibi. Rüyada mavi muhabbet kuşu kaybettiğini görmek, aile içinde yaşanacak problemler demektir. Rüyada yeşil muhabbet kuşu kaybettiğini görmek, rüya sahibinin insanlar tarafından yadırganmasına ve dışlanmasına neden olacak bir girişimde bulunacağına yorulur.

Rüyada muhabbet kuşu ötmesi,  gidilecek bir misafirlikte, düğünde, nikahta, yemekte, eğlencede yani bir davette hoş ve güler yüzle karşılanmaya ve bundan büyük memnuniyet duymaya delalet eder. Rüyada yavru muhabbet kuşunun ötmesi, bir işte beklenilenden önce yaşanacak önemli bir gelişmedir. Rüyada ölü muhabbet kuşunun ötmesi, rüyayı gören kişinin bir engele takılmış bir nasibinin önünün açılmasıyla birlikte o nasibi alması demektir.  Rüyada hasta muhabbet kuşunun ötmesi, onulmaz denilen yaraların, hastalıkların iyileşmesi, acıların dinmesi ve her şeyin yavaş yavaş düzene girmesi anlamına gelir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com