RÜYADA MENDİL GÖRMEK

Rüyada mendil, rüya sahibinin çevresinde ona en yakın olan kişi ile tabir edilir. Gören kişiyi seven, ona güvenen, yaptıklarına inanan ve her zaman arkasında duran bir insanın varlığına işarettir. Kendisini katıksız, candan, içten ve samimi duygularla sevdiğine, zor günlerinde gözyaşını sildiğine, ekmeksiz kaldığında ekmeğinden, parasız kaldığında parasından veren bir kişiye tabir edilir. Rüyada mendil görmek, yoldaş olarak da tabir edilir.

Rüyada Mendil Görmenin Anlamları

Rüyada mendil almak, fikir ayrılıklarına, münakaşalara, sorunlara ve insanlar arasına girecek olan mesafelere tabir edilir. Rüya sahibinin bazı kimselerle arasına düşmanlık gireceğine ve yolların ayrılacağına işaret eder.

Rüyada mendil satmak, gören kişi ayağını yorganına göre uzatmayacak, sonradan da maddi zarara uğrayıp, geçim sıkıntısına düşecek, yokluk ve parasızlık içinde kalacak demektir. Aile içinde yaşanacak olan mali krize delalet eder.

Rüyada mendil vermek, gören kişinin dostlarıyla, arkadaşlarıyla ya da yakınlarıyla aralarının açılacağına, aralarındaki ağız tadının bozulacağına ve muhabbettin, sevginin, saygının yok olacağına işaret eder.

Rüyada mendil yıkamak, gören kişinin sevdiklerine olan düşkünlüğüne tabir edilir. Kişi, aile büyüklerini, yakın akrabalarını ve aile dostlarını hiç ihmal etmiyor, her fırsatta hallerini hatırlarını sorup, büyüklerine hürmette, küçüklerine de sevgi de kusur etmiyor demektir. Kendisi de değer verdiği kadar değer görüyordur diye ifade edilir.

Rüyada mendil istemek, ağırbaşlılığı ve efendiliği elden bırakmaya, arsızlık etmeye yorulur.

Rüyada mendil bulmak, rüya sahibinin kısa süreliğine de olsa iş hayatından ve günlük hayatın stresinden uzaklaşacağına, kafa dinleyeceğine ve huzurlu olacağı günler geçireceğine delalet eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com