RÜYADA MAKYAJ YAPMAK

Rüyada makyaj yapmak, gören kişinin uzun süre unutamayacağı ve etkisinden kurtulamayacağı bir gönül macerası yaşayacağına, çok mutlu olacağına fakat bu gönül işinin ne yazık ki kalıcı olmayacağına işaret eder. Rüyada makyaj yapmak aynı zamanda rüya sahibinin etrafında onu kıskanan ve başarılarını çekemeyen kişilerin varlığına tabir edilir. Rüyada makyaj yapmak pek çok rüya tabirlerine göre kişinin dolandırılması ve kandırılması şeklinde de yorumlanır. Rüyada makyaj yapan kişi bir kadınsa ve makyaj onun hoş ve çekici görünmesini sağlıyorsa o halde rüya sahibinin uğrayacağı haksızlıktan ya da ihanetten büyük bir ders çıkaracağına işaret eder. Rüyada bir erkeğin makyaj yaptığını görmekse hayırlı bir şey değildir, kötü niyetli ve kem gözlü kişilerin varlığına işaret eder.

Rüyada Makyaj Yapmanın Anlamları

Rüyada göz makyajı yapmak, rüya sahibinin müjdeli ve mutluluk verici haberler alacağına işaret eder. Rüyada göz makyajı yaptığını gören kişinin işleri açılır ve kazancı artar demektir.

Rüyada makyaj malzemesi görmek, güzeldir. Rüya sahibinin sıkıntılı günlerini geride bırakacağına, moralinin ve ağız tadının yerinde olacağına işaret eder. Rüyada makyaj malzemesi görmek, gören kişinin uzun zamandır yapmadığı aktiviteleri yaparak kendini çok iyi hissetmesine yorumlanır.

Rüyada ruj sürmek, gören kişinin güvendiği dağlara kar yağacağına işaret eder. Bu kişi en güvendiği kişilerden darbe yiyecek ve hayal kırıklığına uğrayacak demektir.

Rüyada sürme çekmek, rüya sahibinin parasını garanti altına almak istemesine işaret eder. Kişi parasını bankaya yatıracak ya da çok gizli bir yere saklayacak demektir.

Rüyada aynaya bakmak, gören kişinin hayatındaki güzel ve mutluluk verici gelişmelere işaret ederken aynı zamanda rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan bazı yeni başlangıçlara ve olumlu gelişmelere işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com