RÜYADA MAKAS GÖRMEK

Rüyada makas görmenin anlamı, iftiraya uğramaya işarettir. Rüyayı gören kişinin hiç yapmadığı bir şey ya da söylemediği bir söz için suçlanmasına ve bunun sonucunda üzülmesine işaret eder. Rüyada makas görmek iyi değildir, sıkıntı anlamı taşır. Genel olarak kötü ve üzücü haberler almaya işaret eden bu rüya, aklıselim bir kimsenin cahil halka liderlik yapmasına, onları sakinleştirmesine ve onlara doğru yolu göstermesine de yorulur. Birisinin makas verdiğini yada makas alındığını, bulunduğunu görmek; sahip olunan mal ve paranın bir kat daha artacağına, yakın zamanda bir kız çocuğu dünyaya geleceğine işaret eder. Bazı rüya tabirleri makasın, olan bir şeyin hep ikincisine işaret ettiği yorumunu yapar. Örneğin; ikinci çocuk, ikinci ev, ikinci araba şeklinde olduğunu söylerler.

Rüyada Makas Görmenin Anlamları

Rüyada makas bulmak, kişinin sağlık, mutluluk ve huzur bulmasına, borçlarını ödeyip bolluğa kavuşarak rahat bir geleceği olacağına yorulur. Rüyada makas bulmak kişinin esenlik bulması ve yüzünün gülmesi anlamına gelir.

Rüyada makas almak, kişinin işleri çoğalır, kazancı, malı ve rızkı artar.

Rüyada makas vermek, yapılacak olan maddi ya da manevi desteğe delalet eder. Rüyada birine makas verdiğini gören kişi, bu kişiye malından ya da parasından bir miktar verecek demektir.

Rüyada makasla saç kestiğini gören, kişi meslek hayatında bazı atılımlar gerçekleştirecek ve başarıları sayesinde yeni işler alacak demektir. Rüyada makasla saç kesmek aynı zamanda kişi için gideceği bir yol olarak tabir edilir.

Rüyada makasın kırıldığını görmek, iyi değildir, rüya sahibinin maddi zarara uğrayacağı anlamına gelir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com