RÜYADA MAHSUR KALMAK

Rüyada mahsur kalmak, gören kişi için çaresizlik içinde bir bekleyişe işaret eder. Rüya sahibinin tüm umudunu bir işe yönelttiğine, hayatını düzene sokmak için son kozlarını oynadığına işaret eder. Mahsur kaldığını gören kişiler kötü giden bir ilişkiyi sürdürmek zorunda kalırlar ve hayatlarına bir süre daha sıkıntı içinde devam ederler. İyi şekilde yorulmayan rüya korkulan bir durumun başa gelecek olduğuna dair haberci olarak da yorumlanabilir. Nerede ve ne şekilde mahsur kalındığına göre yorumlamak daha doğru sonuçlar elde etmeye neden olacaktır. Kapalı bir yerde mahsur kaldığını görenler için yalnız başına geçecek çok uzun bir zaman olacağına, kişinin kendisini toplumdan ve yakın çevresinden izole ederek, daha çok tek başına kalmayı tercih edeceğine de işaret eder.

Rüyada Mahsur Kalmanın Anlamları

Rüyada odada mahsur kalmak, boş bir odada mahsur kalmak ruhsal bunalıma girildiğine, giderek psikolojik sorunlar yaşanacağına ve kişinin acilen yardım alması gerektiğine işaret eder. İçi eşyalarla dolu bir odada mahsur kaldığını görmek ise, çok sayıda sorunla aynı anda uğraşmak zorunda kalan rüya sahibinin sabrının sona erdiğine ve daha fazla dayanamadığı için işlerin kontrolünü kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada asansörde mahsur kalmak, iş hayatındaki iniş çıkışlara ve tekin olmayan durumlara işaret eden rüya, ticari kazanç konusunda bir türlü düzen tutturulamadığına, kişinin gelir dengesini sağlayamaması nedeni ile gergin zamanlar yaşayacağına, yapmak istediklerini gerçekleştiremediği için sinirli olacağını ve iş konusunda inatçı tutumu yüzünden daha çok riske gireceğine işaret eder. Asansörde mahsur kalmak, yenilenmek isteyen rüya sahibinin eski alışkanlıklarından kurtulamamasından dolayı istediği gibi sonuçlar alamayacağını da tabir edilir.


Rüya Yorumları;

  1. Anonim dedi ki:

    Rüyamada, dolu bir samanlıkta mahsur kaldım. Küçücük bir delikten çıkmaya çalıştım çıkamadım. O delikten devamlı saman dökülüyordu bu ne anlama gelir?

  2. sevil dedi ki:

    Rüyamada dolu bir samanlıkta mahsur kaldım, küçücük bir delikten çıkmaya çalıştım çıkamadım o delikten devamlı saman dökülüyordu bu ne anlama gelir?

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com