RÜYADA MAHKEME GÖRMEK

Rüyada mahkeme görmek, yaradanın haklının yanında olmasına işaret etmektedir. Haklının hakkını almasına, haksızın da cezasını bulmasına tabir edilir. Rüya sahibinin akan gözyaşlarının durmasına, acılarının son bulmasına ve dolayısıyla da yüzünün gülmesine işaret eder. Rüyada mahkeme görmek, zor durumda olan kişinin bu durumu yenmesine ve tüm sorunlarını aşmasına delalettir. Bazı rüya tabirleri, bu rüyanın anlamının kişinin içine düştüğü sıkıntılı durumdan kurtulmasının zaman alacağına geldiğini söyler.

Rüyada Mahkeme Görmenin Anlamları

Rüyada mahkeme kağıdı görmek, gören kişinin gerçekten de kağıt üzerinde fakat resmi onaydan geçmesi gereken bir işi olacak ve rüya sahibi bu işi kendi lehine neticelendirmek için eğer deyim yerindeyse bir süre devlet dairelerinde yatıp kalkacaktır şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada mahkeme salonu görmek, gören kişi, hayatta hiç yaşamadığı bir şey yaşayacak ve hayatla ilgili büyük bir deneyim kazanıp, yaşadığı olaydan çıkardığı dersi de kulağına küpe yapacak demektir.

Rüyada mahkemede olmak, gören kişinin hayatının da işlerinin de olmasını istediği gibi olacağına ve bu sayede de huzurunun yerinde olacağına işaret eder. Bu rüya, kişinin hayır ve fayda bulmasına, gönlünün hoş yüzünün de güleç olmasına işaret eder.

Rüyada mahkeme kazandığını görmek, gören kişinin rüyası tak aksi şeklinde tabir edilir. Eğer kişinin devlet kapısında bir işi varsa kendisini üzecek bir sonuç alacak demektir. Devlet kapısında her hangi bir işi yoksa da iyiye gitmesini beklediği bir işinin olumsuz şekilde sonuçlanacağına da işaret eder.

Rüyada mahkemede şahit olmak, rüya sahibine büyük keyif verecek ve kanını kaynatacak bazı gelişmelerin yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibi daha bu haberi alır almaz, kalbi yerinden çıkacakmış gibi çarpmaya başlayacaktır. Büyük bir mutluluğun yaşanacağı anlamına gelir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com