RÜYADA MAHALLE GÖRMEK

 

Rüyada mahalle görmek, gören kişinin komşuları ile arasında yaşanacak bir sürtüşmeden dolayı sıkıntılı günler geçireceğine işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin uzun bir zamandan beri bir iş için beklediği güzel, hayırlı ve sevinçli bir haber alacağına ve alacağı bu haber üzerine yapacağı işler için çeşitli kararlar vereceğine işaret eder.

Rüyada Mahalle Görmenin Anlamları

Rüyada mahalle arkadaşını görmek, gören kişinin geçmişine özlem duyduğuna ve güzel bir hayatının olacağına işaret eder. Rüyada mahalle arkadaşını gören kişinin doğup büyüdüğü yerleri ara ara ziyaret edeceğine ve mutlu bir hayatının olacağına, yaşadığı hayatın tadını çıkaracağına ve rüya sahibinin şansının açık olacağına yorumlanır.

Rüyada mahalle kavgası görmek, rüya sahibinin zorluk ve zahmet çekmesine, işlerde başarısız olmasına, borç yükünün altında kalmasına ve iki yakasının bir türlü bir araya gelmemesine işaret eder.

Rüyada mahalle yangını görmek, gören kişinin uzaktan heyecanlı bir haber alacağına işaret eder. Rüyada yangının kendi evini yakıp kül ettiğini görmek, rüya sahibinin kötü bir hastalığa yakalanıp hastaneye yatacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com