RÜYADA MADEN SUYU GÖRMEK

Rüyada maden suyu görmek, hayal edilen, hiçbir zaman gerçekleşmeyeceği düşünülen bir olayın vuku bulmasıyla kişinin çok güzel bir sürpriz yaşayacağı anlamına gelmektedir. Maden suyu görmenin bir başka anlamı da kişinin bir olay karşısında ya da duyduğu kötü bir söz yüzünden çok fevri ve ani çıkışlar yapacağını, daha sonra pişman olacağı bu davranışı yüzünden sevdiği biriyle arasına soğukluk gireceğini de bildirir. Sır tutamamak, başkalarının özel yaşantılarına ait bilgileri ulu orta konuşmak yüzünden sıkıntı yaşamak manasına da gelir. Yaşlı birinin maden suyu içmesi, sağlığının daha da iyiye gitmesine ve dinçleşmesine delalet eder. Genç, eğitim çağında kimseler için aklın bir karış havada olduğuna ve her konuya aynı merakla yaklaşıldığı için yön tayin etmekte zorluk çekildiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Maden Suyu Görmenin Anlamları

Rüyada maden suyu şişesi, gören kişinin kafa karışıklığından, karamsarlığından, umutsuzluğundan, yaşadığı hayal kırıklıklarından ve içinde bulunduğu belirsizlikten kurtulmasına vesile olacak çözümlere ulaşacağına, canlanacağına, maddi ve manevi olarak toparlanacağına, ayağa kalkacağına ve güçleneceğine işaret eder.

Rüyada maden suyu almak, rüya sahibinin bedenindeki tüm ağrılardan, kötü duygu ve düşüncelerinden ve içinde bulunduğu kötü ruh halinden kurtulmayı başaracağına böylece hayatın güzelliklerinden, nimetlerinden bolca nasipleneceğine, Allah’ın lütuflarına ereceğine, hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için de büyük fırsatlar yakalayacağına işaret eder.

Rüyada maden suyu içmek, geçici bir mide ya da bağırsak rahatsızlığı yaşanacağına işaret eder. Kişiyi çok etkilemese de canını sıkan ağrılar çekeceğine ama bu sorunların bir süre sonra kendiliğinden geçeceğine alamettir. Limonlu maden suyu içmek ise keyif kaçıran bir haber almak, sevilen bir kişi ile arada huzursuzluk çıkmasına işaret eder.

Rüyada maden suyu kaynağı, bir dağdan çıktığı görülen maden suyu kaynağı çok zengin olmaya neden olacak bir miras elde etmeye, kişinin işinde beklenmedik gelişmeler yaşamasına ve maddi açıdan hiçbir sıkıntısı olmayacak kadar çok para kazanmasına yorumlanır. İcat geliştirmeye ya da marka haline gelecek bir ürün tasarlamaya, piyasaya sürmeye, şöhret olmaya da işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com