RÜYADA MAÇ YAPMAK

Rüyada maç yapmak, başarılı olmak için çok çalışılması gerektiğine ve emek harcamadan bir yerlere gelinemeyeceğine işaret eder. Rüyasında büyük bir sahada maç yaptığını gören kişi, iş hayatında önemli adımlar atar ve çok yüksek seviyede bulunan kişilerle iş anlaşmasına girer. Bazen de bu rüya kişinin üzerine binecek büyük sorumlulukların olduğu anlamına gelmektedir. Rüyada maç yaparken gol atmak, başarıya, kişinin çalışma hayatında büyük kazançlar elde etmesine, uzun süredir beklenilen güzel bir haberin alınacağına işarettir. Rüyada takım halinde maç yapmak ortaklık anlamına gelir. Bu rüya maddi açıdan büyük bir zenginlik elde edileceğine ve azimle çalışılırsa istenilen sonuçlara ulaşılacağına yorumlanır. Futbol maçı yapmak bir organizasyonda veya önemli bir projede görev almak yeteneklerini başka insanların yardımlarıyla ortaya çıkarmak demektir. Kalabalık bir işte çalışmak, kazancı yüksek bir işe girmek, kar getiren atılımlarda bulunmak demektir. Tenis maçı yaptığını görmek iki kişilik bir ortaklık manasına gelir ve tanıdık biriyle kurulacak bir şirketten hayırlı sonuçlar almak, işi kurar kurmaz yüksek gelirli işler siparişler almak, kısa sürede sermayeyi katlamak anlamına gelmektedir.

Rüyada Maç Yapmanın Anlamları

Rüyada maç izlemek, zamanı doğru kullanamamak, verimli işlerle uğraşmamak ve kazanılan parayı hiç uğruna tüketmek, ay sonunda pişman olmak demektir. Borçların artacağını bildiren rüya, kişinin vurdumduymaz tavırları nedeniyle yakın çevresinden de eleştiri alacağına, aklını başına toplamazsa uzun süre maddi problemlerle uğraşmak zorunda kalacağına tabir edilir. Herhangi bir amaca hizmet etmeyen işlere zaman ayırmak yüzünden kendi işini ihmal etmek, sorumluluklarını gereği gibi yerine getirmemek, boş hayaller kurmak ve önemli meseleleri sürekli ertelemek, sorunların çözümünü bulmak yerine, geçiştirmeyi istemek anlamına gelmektedir. Maç izleyen kişinin etrafında eğlenmeyi ve para harcamayı seven, sorumsuz kişiler vardır ve yanlış arkadaşlıklar nedeniyle yanlış alışkanlıklar edinmek şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada futbol maçı izlemek, rüya sahibinin önüne çıkan fırsatları kaçıracağına ve kibirli olduğu için iş beğenmeyip işsiz kalacağına işaret eder. Rüyasında televizyonda futbol maçı izleyen kimse, bazı girişimlerde bulunmaya cesaret edemez ve bu nedenle de hep başarısız olur. Tribünde futbol maçı izlemek ise, bazı çalışmalar yapılacağına ama bu çalışmalardan istenilen sonuçların alınamayacağına işaret eder.

Rüyada maç yapmak, birden fazla kişi ile ortak bir yola çıkmaya ve ortak bir sermaye toplayarak karlı bir işe girmeye alamet eder. Rüya sahibinin yeni iş anlaşmaları yapacağına, karlı işlere atılmak için birikimini ortaya koyacağına ve geleceği adına iyi bir şeyler yapmanın telaşında olacağı anlamına gelir.

Rüyada saha görmek, işlerin hafiflemesi, hayatın kolaylaşması, maddi imkanların çoğalması ve bu sayede hayatın güllük gülistanlık geçmesi şeklinde tabir edilir. Rüyada görülen saha yeşilse, o halde hem sağlıklı, hem zengin hem de huzurlu bir hayat geçirmeye işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com