RÜYADA KUSTUĞUNU GÖRMEK

Rüyada kustuğunu görmek, pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin yakın bir zaman içerisinde herhangi bir durumdan dolayı kötü zamanlar geçireceğine ve sıkıntıların yakında olduğuna işaret eder. Ayrıca rüyasında kustuğunu gören bir kimsenin yakın zaman içerisinde ciddi bir hastalık geçireceğine ve bu yüzden acılı ve sancılı bir dönemin kendisini beklediğine yorumlanır. Kusma bazı rüyalar için ise pişmanlık ve işlediği bir suçtan dolayı tövbe etmeye işarettir. Günahkar bir kişinin böyle bir rüya görmesi yaptıklarını fark ederek yakın zaman içerisinde tövbe edeceğine tüm işlediği günahlardan dolayı suçluluk hissedeceğine tabir edilir. Ayrıca rüyada kustuğunu gören bir kişi zorlanacağını düşündüğü bir işten dolayı büyük kolaylık yaşayacağına ve tüm işlerini oldukça basit bir şekilde halledeceğine işaret eder.

Rüyada Kustuğunu Görmenin Anlamları

Rüyada kan kusmak, kişi rüyasında hasta ve bitkin bir şekilde kan kustuğunu görürse bu rüya o kişi için çeşitli şekillerde yorumlanmaktadır. Genel olarak kan kusmak pek hayırsız bir şekilde yorumlanmaz. Çeşitli şekillerde kazanılan bir malı ifade eder. Aynı zamanda rüya sahibinin yakın zamanda bir çocuğu olacağı söylenmektedir. Kan kusmak genel olarak evlat sahibi olmaya tabir edilir.

Rüyada acı safra kusmak, gören kişinin eski zamanlarda işlediği günahlardan dolayı bir ceza alması ve bu cezanın etkisi ile yeni kötülüklerden ve günahlardan sürekli olarak kaçındığı anlamına gelmektedir. Yani genel olarak kişinin daha önceki geçmişinden ders alarak yaşadığı anlamına gelmektedir.

Rüyada yenilen şeyleri kusmak, gören kişinin rüyasında yediği şeylerin tamamını kusması o kişinin malından ve hayatındaki bazı maddi değerlerden kayıp yaşayacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin daha önceden yemiş olduğu şeyleri olduğu gibi çıkarması elinde bulunan mallarının bir kısmının çeşitli nedenlerden dolayı elinden çıkacağı anlamına gelmektedir. Genel olarak maddi değeri olan cisimlerin kaybedilmesine işaret eder.

Rüyada kustuğunu yemek, gören kişi için farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Genel olarak kişinin yapacağı bir hayırdan son anda vazgeçerek sevap işlemek istemediği anlamına gelmektedir. Aynı zamanda kişinin düşündüğü tüm iyiliklerden vazgeçerek o dönemde iyilik yapmayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada sarhoş olup kusmak, rüya sahibinin cimri olduğu şeklinde yorumlanır. Bu rüya kişinin cimri olduğuna malını çocukları ve ailesi için harcamak yerine onların ihtiyaçlarını karşılamamayı tercih ettiğine işaret eder. Ancak rüya kişinin bu durumdan dolayı son yıllarda pişmanlık yaşadığına işaret eder.

Rüyada leğene kusmak, kişinin leğenin içerisine eğildiğini ve kustuğunu görmesi o kişi için çeşitli şekillerde yorumlanmaktadır. Genel olarak bu kişinin günahkar bir kişi olduğu ve bu şekilde günahlarından arınmak istediği sonucu çıkartılabilir. Günahkar olan bir kişinin tüm günahlarından arınmak için tövbe edeceği anlamına gelmektedir. Aynı zamanda bu rüya evli kişiler için çeşitli anlamlara yorulabilir. Gören kişinin eşinin kendisinden habersiz haram mal kazandığı anlamına gelebilir.


Rüya Yorumları;

  1. masal dedi ki:

    ruyamda bn kustum icinden renkli 2 corap cikti

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com