RÜYADA KABADAYI GÖRMEK

Rüyada kabadayı görmek, gören kişinin insanlar tarafından sevgi ve saygı görmesine işaret etmektedir. Bir başka tabire göre ise rüyada kabadayı görmek zor bir durum sonrası elde edilecek olan zafere işaret eder. Kişinin sağlık sorunları var ise şifa bulacak ve gönül işlerinde karşılıklı mutluluğa erecek demektir. Eğer rüyada görülen kabadayı bağırarak rüya sahibini azarlıyorsa uzun zamandır kişinin görmediği bir yakının sevindirici bir haberle gelecek olmasına işaret etmektedir.

Rüyada Kabadayı Görmenin Anlamları

Rüyada bir kabadayıdan dayak yemek, gören kişinin elini atacağı her işin başarıyla sonuçlanmasına işaret etmektedir.

Rüyada bir kabadayıdan destek görmek, gören kişinin hayatında olan bir kişinin desteği sayesinde altından kalkamayacağı bir sorunu kolayca çözebileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kendini kabadayı olarak görmek, gören kişinin zaman zaman çevresindeki insanları önemsiz sebeplerle incitiyor olmasına işaret etmektedir. Hoşgörülü ve güler yüzlü davranarak o kişilerin gönlünü almaya da işaret etmektedir.

Rüyada bağırıp çağıran bir kabadayı görmek, gören kişinin önemsediği bir haber alacağına ve bu haberin gelecek iyi bir dostun habercisi olacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com