RÜYADA KABLO GÖRMEK

Rüyada kablo görmek, gören kişinin aldığı karardan vazgeçmeyen, her zaman sözünün arkasında duran, bazen sonunda ağlamak, üzülmek ya da kaybetmek olan işlere hiç çekinmeden girişen, kesin kararlı ve tutarlı bir kimse olduğuna işaret eder. Rüya sahibi kararsız olmaktan nefret eden, hedeflerine korkusuzca ve her türlü dezavantajı göz önünde bulundurarak ilerleme cesaretini gösteren kişidir şeklinde tabir edilir. Rüyada kablo bağlamak, rüya sahibinin geçim sıkıntısı içinde olduğuna, parasız ve zor günler geçirdiğine fakat kurtuluşa çok yaklaştığına, bir süre daha sebat etmesi durumunda elinin bolluğa, berekete ve kazanca kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Kablo Görmenin Anlamları

Rüyada kablo döşemek, gören kişinin sürekli bir kaos içinde yaşadığına işaret eder. Rüya sahibinin etrafındaki insanlar ile arasında devamlı olarak anlaşmazlık, fikir ayrılıkları ve gerginlikler yaşanıyor ve rüya sahibi bu durumun ortasında kalıyor ve ortalığı sakinleştirmek de her zaman kendisine düşüyor şeklinde tabir edilir.

Rüyada kablo sökmek, gören kişinin borçlarından ve geçim sıkıntısından kurtulacağına, uzun zamandır sahip olmak isteyip de bir türlü alamadığı şeyleri rahatlıkla alma gücüne sahip olacağına işaret eder.

Rüyada kablo çekmek, gören kişinin çalışkanlığı ve başarıları ile daima ön planda olduğuna fakat bunun bazı kişileri rahatsız ettiğine işaret eder. Rüya sahibinin başarılarını çekemediği için kendisinden hoşlanmayan bir takım kimselerin olduğu anlamına gelir.

Rüyada kablo koparmak, gören kişinin derdine ortak olan, gönlünü ona açan, yanında rahatlıkla ve sıkılmadan gözyaşı dökebilen bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Rüya sahibine varlığı ile güç veren bir kimse olduğuna işaret eder.

Rüyada kablo yanması, gören kişinin kendisine ihtiyacı olan ve kapısına gelen bazı kişileri geri çevirmeyeceğine, yardım severliği sayesinde elinden geleni yapacağına tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com