RÜYADA KÖPEK GÖRMEK

Rüyada köpek görmek, sadakatle tabir olunur. Rüyasında bir köpeğin kendisine saldırdığını, fakat ısırmadığını görmek, düşmanlarının kendisine diş bilediklerine, fakat zararları dokunmayacağına delalet eder. Bir köpeğin kendisinin yanına gelerek, ellerini yaladığını ve kısık sesle havladığını görmek, kendisini alt etmek isteyen rakiplerinin yola geldiğine ve onunla anlaşmak istediklerine delalet eder. Yolda giderken bir kaç köpeğin saldırısına uğrayıp, onlarla mücadele ederek hepsini kaçırdığını görmek, evinde ev halkı tarafından kötü karşılanacağına fakat onları söylediği sözlerle sindireceğine delildir. Dişi bir köpeğin dişi yavrusunu emzirdiğini görmek, çocukları varsa onlardan hayır göreceğine, bekarsa helal süt emmiş bir kadınla evleneceğine işaret eder.

Rüyada Köpek Görmenin Anlamları

Rüyada köpek ısırması, düşmandan görülecek zarara yahut hastalanacağınıza işaret eder. Rüyada köpeğin elbise yırttığını görmek aklı başında olmayan bir kimsenin yapacağı dedikoduyu gösterir. Köpek yavrusu sevimli bir çocuğun hanenize neşe getireceğinin göstergesidir.Rüyada ev köpeği görmek zalim bir düşmanın canınızı yakmaya çalışacağına ancak sizinle istişare sonrası bundan vazgeçeceğine işarettir.  Bir köpeğin kendisini ısırdığını ve elbiselerini parçaladığını görmek, işinde kendisine rakip olan kişiler tarafından sıkıştırılarak, zarara uğratacağına işarettir.

Rüyada köpek kovalaması, rüya sahibi için kötü düşünceler ve kötü planlar içinde olan kimselerin varlığına alamet eder. Kem gözlü kişilere ve onların olumsuz enerjisinden kötü etkilenmeye yorulur. Rüyada köpek kovalaması kişinin rakiplerine ve yalancı dostlarına bir başka deyişle düşmanlarına rivayet edilir.

Rüyada köpek havlaması duymak, nasihat ve öğüt olarak kabul edilir. Rüya sahibinin iyiliğini düşünen, ilerlemesini, gelişmesini, kalkınmasını ve mutlu olmasını isteyen kişilerin kendisine yol göstereceklerine ve onu bilmediği konularda aydınlatacaklarına delalet eder.

Rüyada yavru köpek görmek, bu rüyayı gören kişilerin mutluluğu ile yorumlanmaktadır. Rüyalarda yavru köpek, küçük çocukları simgeleyen bir olgudur. Bu yüzden insana huzur ve mutluluk vermektedir. Rüyada yanında annesi olan yavru köpek görmeniz daha hayırlı bir rüyadır. Annesini emen yavru köpek geleceğin ve mutlu bir yuvanın göstergesidir. Rüyayı gören kişinin yavru köpeği beslemesi, daha fazla mutluluk ve güzel olayların artışını simgelemektedir. Rüyada köpek görmek genellikle iyi sayılmamasına rağmen, yavru köpek her zaman iyiye yorumlanmaktadır. Rüyada görülen yavru köpeğin rengi beyazsa hayırlı bir insana, siyahsa aile büyükleri olarak yorumlanır. Rüyasında yavru köpek gören kişi üzerine aldığı sorumlulukları yerine getirirken temkinli biri olduğunu, aldığı her sorumluluğun altından kalkabileceğini, gerçek yaşamda sıkıntılardan kurtulacağını, ailesinin desteğini alacağını bilmelidir. Bu onun için hayırlı bir rüya olacaktır. Elde edeceklerinden dolayı sağlayacağı menfaatin büyüklüğü rüya sahibine bu rüyayla bildirilmiştir. Köpeğin havlaması arzuların yerine gelmesine yorulmalıdır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com