RÜYADA İTFAİYE GÖRMEK

Rüyada itfaiye görmenin anlamı, gören kişinin içine su serpecek, yüreğini rahatlatacak, huzurunu, keyfini ve neşesini yerine getirecek, onu ağız tadına ve mutluluğa kavuşturacak, sevinçli ve olumlu olaylar yaşayacağına bu sayede kötü günlerini unutacağına işaret eder. Problemlerin çözüleceğine, anlaşmazlıkların, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına, sevgi ve barış ortamının kurulacağına tabir edilir. Çok güzel bir rüyadır, kişinin imdat dediğinde kendisine bir kaşık su verecek kişilerin varlığına delalet eder.

Rüyada itfaiye hortumu görmek, işlerin aksayacağına, yapılan plan ve programların suya düşeceğine, hiçbir şeyin hesaplandığı ve düşünüldüğü gibi olmayacağına işaret eder. Kişi, üzgün ve umutsuz olacak, uzun zamandır gerçekleştirmek istediği hayallerinin gerçekleşmemesiyle birlikte kendini çok kötü hissedecektir diye değerlendirilir.

Rüyada itfaiye merdiveni görmek, hayırlı olacak, ömür boyu mutluluk ve huzur getirecek bir evlilik yapmaya, eşinden ve çocuklarından yana hayır bulmaya işaret eder. Rüya sahibinin çok sağlam temeller üzerine kurulu bir yuvası olacağı ve aile bireylerinin birbirlerine sıkı sıkıya kenetleneceği anlamına gelir.

Rüyada itfaiyeci olmak, rüyayı gören kişinin yardımsever ve eli açık kimse olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin çevresinde meydana gelecek tatsız olaylara karşı çözüm üreteceğine, insanları sakinleştireceğine, onları iyi şekilde telkin edeceğine, orta yolu bulmak ve uzlaşmayı sağlamak için gayret göstereceğine işaret eder.

Rüyada itfaiye çağırmak, rüyayı gören kişinin içine düştüğü zor durumdan kurtulmasına destek olacak kimselerin varlığına işaret eder. Rüya sahibine iyiliğin, hayrın ve güzelliğin isabet edeceğine, çevresinde kendisini mutluluğa, huzura, neşeye, rahatlığa ve ferahlığa kavuşturacak insanların bulunacağına işaret eder.

Rüyada itfaiyeci görmek, rüyayı gören kişiyi, başına gelen üzücü, kötü ve uğursuz olaylardan kurtulmanın yollarını gösterecek, onun gayretine ortak olacak, kendisiyle mücadele edecek, onu sırtlayacak, yükümlülüklerini hafifletmek için elinden geleni yapacak bir kişinin varlığına işaret eder. Rüya sahibine açılan hayırlı bir kapı olarak görülecek iyi kalpli bir insan üzerinden tabir edilir.

Rüyada itfaiye arabası görmek, hayırlara işaret eder ve rüyayı gören kişinin makbul, münevver, kudretli, güçlü ve aynı zamanda cömert kimselere rastlayacağına, onlar sayesinde rızıktan ve kazançtan yana daha fazlasıyla nasipleneceğine ve kolay yaşamak için gerekli olan tüm koşullara sahip olacağına delalet eder.

Rüyada itfaiye eri görmek, rüyayı gören kişinin sosyal ilişkilerinin güçleneceğine, insanlarla uyumunun artacağına, anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, ağız tadının yerine geleceğine, geçmişteki tatsız konuların da unutulacağına rivayet edilir.


Rüya Yorumları;

  1. Hüner dedi ki:

    Rüyamda itfaiye arabasını kullanıyorum yanımdada bir arkadaşım sonrasında o kişi gidiyor yanımda bir anda sevgilim oluyor

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.