RÜYADA İSTİRİDYE GÖRMEK

Rüyada istiridye görmek, gören kişinin iş hayatında ya da eğitim hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına, hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına, verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına, her zaman yüzünü güldürecek olaylar ile karşılaşacağına ve dertlerin ve üzüntülerin kendisinden uzak olacağına işaret eder.

Rüyada İstiridye Görmenin Anlamları

Rüyada istiridye kabuğu görmek, cebini doldurmaktan başka bir şey düşünmeyen bir akraba ya da bir arkadaştan dolayı çok büyük bir sıkıntıya girmeye işaret eder. Yaşanılan sorunun giderilmesi için çok büyük tavizler verileceğine, bu sorunlara rağmen işlerin eskisi gibi devam edeceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde sona ereceğine, maddi açıdan rahat edileceğine ve stresli tüm durumların çözüme kavuşturulacağına işaret eder.

Rüyada istiridye kabuğu toplamak, alım satımla ilgili bir işe girmeye, ardından işlerin çok iyi gitmesi ve büyüme kararının alınması ile birlikte üretim çalışmalarına da girileceğine, bu sayede kazancın daha da artmasına, daha büyük adımlar atılacağına ve iş dünyasında basamakların çok hızlı bir şekilde tırmanılacağına işaret eder.

Rüyada istiridye içinde inci görmek, çok büyük bir sabır gösterilerek altından kalkılan zor bir işin sonunda çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, sorunların teker teker çözüme kavuşturulacağına ve çok rahat edilecek kadar kazanca kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada istiridye yemek, işlerin çok aksi bir şekilde ilerlediği bir dönemde verilecek olan doğru kararlar sayesinde bir anda bahtın açılacağına, uzun zamandan beri zorluk yaşatan bir olayın üstesinden gelineceğine, yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com