RÜYADA İNEK GÖRMEK

Rüyada inek, kadın için ayrı, erkek için ayrı tabir edilir. Bir kadının rüyasında inek görmesi nikah, bir erkeğin rüyasında inek görmesi dünya malının çokluğu anlamına gelir. Rüyada süt içtiğini gören kişinin huzuru, mutluluğu, kazancı ve rızkı daha da çoğalır. Rüyada ineğin memelerinde bol süt olduğunu görmek de hem kazancın hem de huzurun artarak çoğalması anlamına gelir. Rüyada inek görmek hayırlı kısmetlere, kurulacak olan yeni ve mutlu ailelere, iyi niyete, zenginliğe, bolluğa, berekete ve rızka işaret eder. Bunun yanında bir kadın rüyasında inek görürse bu onun için izdivaç anlamına gelir, erkek içinse sıkıntıdır.

Rüyada İnek Görmenin Anlamları

Rüyada inek sağmak, çok hayırlı ve güzel işlere işaret eder. Rüyada inekten süt sağmak yeni iş kapılarına, yeni kazançlara ve yeni kısmetlere delalet eder. Rüya sahibinin zengin olacağına delalettir. Aynı zamanda rüya sahibinin yakınlarından bir kadın tarafından eline güzel bir fırsat geçeceği anlamına gelir.

Rüyada ineğin sütünü içmek, sağlık sorunu varsa, şifa bulur, borcu varsa, borcundan kurtulur, işsizse iş sahibi olur. Yani böyle bir rüya kişinin yaşadığı hayat standardının artmasına işaret eder. Rüyada inek sütü için eğer özgür değilse yakında hürriyetine kavuşur. Bu nedenle inek sütü içmek hapishanede bulunan mahkumlar için yakında özgürlüklerine kavuşacaklarına işarettir.

Rüyada ineğe binmek, karısı hastalanır veya hasta ise bu hastalıktan şifa bularak iyileşir. Bazı alimlere göre ise bu rüya kişinin mirasa konmasına veya ganimet elde ederek servet kazanmasına işarettir.

Rüyada inek sürüsü görmek, elde edilecek çok miktarda mal, para veya şan, şöhrettir. Böyle bir sürü ile karşılaşan kişinin önüne oldukça parlak imkanlar çıkar ve bu imkanları kullanarak servet sahibi olur. Bazı alimlere göre ise inek sürüsü çok sayıda kadının sembolüdür. Kadınların bulunduğu bir ortama, topluluğa veya cemaate yorulmaktadır.

Rüyada inek yavrusu görmek, özellikle hamileler veya eşi hamile olanlar için kız çocuğuna işarettir. Bu nedenle böyle bir rüya gören kimsenin kız evladı olur. İnek yavrusu bazen de elde edilecek az bir kazançtır. Geçimini sağlayan, çalışıp çabalayan bir kimseye veya zorlukla elde edilecek mal mülke yorulabilmektedir.

Rüyada inek ahırı görmek, bir kadının evine gider veya bir kadının evinde bir ziyafete katılır. Bu rüya bazen de kişinin elde edeceği mala, ev almaya veya yeni bir eve taşınmaya işarettir. Rüyada ahırın yandığını görmek sevdiği kişi ile arasının bozulacağına veya eşi ile çeşitli tartışmalar yaşayacağına; ahıra girmek tanımadığı bir kadının evine girmeye işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com